Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
17 stycznia 2013

Będzie nowa klasa sportowa w SP nr 20

Będzie nowa klasa sportowa w SP nr 20
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Szkoła Podstawowa nr 20 (ZS nr 11) przy ul. Bronisława Czecha ogłosiła utworzenie klasy sportowej o profilu hokejowym. Do pierwszej klasy mogą się zgłaszać zarówno chłopcy, jak i dziewczynki.

- Klasa pierwsza szkoły podstawowej powstać ma w oparciu o długoletnią współpracę naszego Klubu i szkoły - informuje JKH GKS Jastrzębie.

Plan lekcji ma być dostosowany do harmonogramu treningów na lodowisku. Zajęcia lekcyjne mają się odbywać zawsze o godzinie 8:00, by później młodzi hokeiści mogli uczestniczyć w dodatkowych zajęciach na lodowisku.

Szczegóły można znaleźć tutaj.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!