Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
17 stycznia 2013

Okradał innych i swoją rodzinę. Trafił do aresztu

Okradał innych i swoją rodzinę. Trafił do aresztu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Policjanci jastrzębskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który ma na swoim koncie kilka kradzieży na terenie naszego miasta.

- Jedna z nich miała miejsce w listopadzie zeszłego roku. Jastrzębianin dokonał wówczas kradzieży torebki na tzw. "wyrwę". Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna systematycznie okradał także swoją rodzinę - informują policjanci.

W toku przeprowadzonych czynności policjanci ustalili, że mężczyzna ma na swoim koncie inne przestępstwa. - Wyszło bowiem na jaw, że 28-latek jest odpowiedzialny za kradzież elementów wyposażenia siłowni oraz przedmiotów należących do... jego własnej rodziny. Okazało się, że jastrzębianin systematycznie okradał ojca, wynosząc z domu wszystko to, co nadawało się na sprzedaż - wyjasnia policja.

Mężczyzna usłyszał zarzuty, do popełnienia których się przyznał. Wkrótce, o jego dalszych losach zdecyduje sąd. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!