Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
17 stycznia 2013

Przekaż 1% podatku. Rusza kampania promująca

Przekaż 1% podatku. Rusza kampania promująca
Logo akcji

Władze miasta Jastrzębie-Zdrój po raz kolejny przygotowuja kampanię promującą przekazanie 1% podatku na rzecz jastrzębskich organizacji pozarządowych, posiadających status organizacji pożytku publicznego.

W ramach kampanii zostaną rozpowszechnione ulotki informacyjne, zawierające opis procedury wpłat z tytułu 1% wraz z listą organizacji uprawnionych do tego odpisu.

Organizacje posiadające status pożytku publicznego, zainteresowane kampanią proszone są o zgłaszanie uczestnictwa do 30 stycznia do Wydziału Obywatelskiego - Referat Organizacji Pozarządowych, tel. 32 47 85 135, 32 47 85 151, e-mail: organizacje@um.jastrzebie.pl.

Polub i udostępnij
Czytaj też

1% podatku dla jastrzębskich organizacji 1% podatku dla jastrzębskich organizacji

Przekaż 1% podatku na jastrzębskie organizacje Przekaż 1% podatku na jastrzębskie organizacje

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Karol17.01.2013 15:12

Jeśli chodzi o OPP to zachęcam do odwiedzenia serwisu http://www.tylkoprocent.pl,  w którym już niedługo pojawi się obszerna lista OPP.