Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
18 stycznia 2013

Będzie sektor dla dzieci na lodowisku "Jastor"

Będzie sektor dla dzieci na lodowisku "Jastor"
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Na lodowisku "Jastor" utworzony zostanie specjalny sektor dla najmłodszych kibiców JKH GKS Jastrzębie. Sektor pojawi się już w piątek na spotkaniu z HC GKS Katowice.

- Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie przygotował specjalny sektor dla dzieci, w którym pod opieką przedstawiciela klubu i kilku rodziców nasze pociechy będą mogły dopingować zespół. Oprócz tego każdy "mały" kibic będzie mógł pomalować sobie twarz w klubowe barwy, a także liczyć na słodką przekąskę - informują władze klubi..

Wydzielona i oznakowania banerem strefa dla dzieci zlokalizowana będzie w sektorze "A" na tzw. dużej trybunie, tuż nad wejściem do szatni hokeistów JKH GKS.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana matka powiedziała, że nie chce dzieci Pijana matka powiedziała, że nie chce dzieci

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
S20.01.2013 14:33

Nigdy go nie ma jak trzeba? chyba na inne mecze chodzisz kolego ;] Świetny z niego kapitan! Właściwa osoba na właściwym miejscu! A to że fauluje ? Hokej jest gra agresywna i dozwolona jest gra ciałem ;] a jak sędziowie na to reagują to już inna bajka.

urban19.01.2013 1:02

jasne, najlepsi? ciekawe przez kogo stracilismy bramkę ? (Zatko). Urban owszem strzelił dwa gole, ale co z tego jak fauluje i niepotrzbnie osłabia drużynę. A kapitan z niego taki jak z koziej dupy trąbka, nigdy go nie ma jak trzeba.

fanka18.01.2013 20:03

braw oo za mecz kapitanie i zatko najlepsi dziś w meczu i ramon sopko

Przemek18.01.2013 16:35

Słodkie dzieciaki najlepiej kibicują :D