Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
18 stycznia 2013

Będą inwestycje w PEC. Ponad 71 mln zł do 2014 r.

Będą inwestycje w PEC. Ponad 71 mln zł do 2014 r.
fot. sxc.hu

Spółka Energetyczna "Jastrzębie" planuje do końca 2014 r. przeprowadzić w PEC w Jastrzębiu-Zdroju inwestycje o wartości ponad 71 mln zł.

Czytaj też: Awaria: 15 tysięcy mieszkań bez ogrzewania

Niedawna awaria, przez którą 15 tysięcy mieszkań zostało odciętych od ogrzewania, pokazała, że inwestycje są potrzebne. - SEJ i PEC są przygotowane na sytuacje kryzysowe. Zdajemy sobie jednak sprawę, że inwestycje są niezbędne. Konieczna jest modernizacja sieci ciepłowniczych i odtworzenie majątku spółki - powiedział Jarosław Parma, Prezes Zarządu Spółki Energetycznej "Jastrzębie".

SEJ chce przeprowadzić w PEC inwestycje o wartości ponad 71 mln zł. - W większości są to inwestycje sieciowe. Chcemy ograniczyć straty przesyłowe. Planujemy również budowę małych instalacji kogeneracyjnych - wyjaśnił Parma.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Łazienki III zostaną zmodernizowane za prawie 10 mln zł Łazienki III zostaną zmodernizowane za prawie 10 mln zł

JSW przejmie firmę budowy szybów za 204 mln zł JSW przejmie firmę budowy szybów za 204 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!