Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
18 stycznia 2013

Będą inwestycje w PEC. Ponad 71 mln zł do 2014 r.

Będą inwestycje w PEC. Ponad 71 mln zł do 2014 r.
fot. sxc.hu

Spółka Energetyczna "Jastrzębie" planuje do końca 2014 r. przeprowadzić w PEC w Jastrzębiu-Zdroju inwestycje o wartości ponad 71 mln zł.

Czytaj też: Awaria: 15 tysięcy mieszkań bez ogrzewania

Niedawna awaria, przez którą 15 tysięcy mieszkań zostało odciętych od ogrzewania, pokazała, że inwestycje są potrzebne. - SEJ i PEC są przygotowane na sytuacje kryzysowe. Zdajemy sobie jednak sprawę, że inwestycje są niezbędne. Konieczna jest modernizacja sieci ciepłowniczych i odtworzenie majątku spółki - powiedział Jarosław Parma, Prezes Zarządu Spółki Energetycznej "Jastrzębie".

SEJ chce przeprowadzić w PEC inwestycje o wartości ponad 71 mln zł. - W większości są to inwestycje sieciowe. Chcemy ograniczyć straty przesyłowe. Planujemy również budowę małych instalacji kogeneracyjnych - wyjaśnił Parma.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Powstanie kopalnia za 2,5 mld zł? JSW: Powstanie kopalnia za 2,5 mld zł?

Sejmik Województwa Śląskiego bez jastrzębian Sejmik Województwa Śląskiego bez jastrzębian

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!