Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
21 stycznia 2013

Sukces "Wiolinek" na wojewódzkim festiwalu

Podczas koncertu laureatów XVII Wojewódzkiego Festiwalu Pieśni "Bóg się rodzi" w Żorach, który odbyła się 18 stycznia, jastrzębskie "Wiolinki" odniosły kolejne sukcesy.

Dominika Kozak, któa wykonała kolędę "Nie było miejsca dla Ciebie" zdobyła pierwsze miejsce w swojej kategorii. Pierwsze miejsce zdobył też solista Piotr Wdowczyk za interpretację kolędy "Cicha noc".

Tego samego dnia grupa reprezentacyjna "Wiolinek" w składzie: Wiktoria Bakalarczyk, Ania Giba, Julia Noszczyk, Aleksandra Krzykała, Ania Janulek, Klaudia Kierc, Agnieszka Brzykcy, Piotr Wdowczyk i Dominika Kozak, dała koncert noworoczny dla pracowników Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej z Jastrzębia-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Wiolinki" śpiewały patriotycznie "Wiolinki" śpiewały patriotycznie

V Festiwal Piosenki Angielskiej V Festiwal Piosenki Angielskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!