Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
21 stycznia 2013

Kradli kołpaki z kół. Wpadli na gorącym uczynku

Kradli kołpaki z kół. Wpadli na gorącym uczynku
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Policjanci z jastrzębskiej drogówki zlapali na gorącym uczynku mężczyzn w wieku 25 i 37 lat, którzy kradli samochodowe kołpaki. Wartość skradzionego mienia oszacowana została na kwotę 1500 złotych.

W piątek w nocy w trakcie patrolu ulicy Zielonej stróże prawa zauważyli jadący w kierunku garaży pojazd marki Audi A6. - Samochodem tym mieli poruszać się mężczyźni, którzy chwilę wcześniej dokonali kradzieży kołpaków z pojazdu zaparkowanego przy ulicy Katowickiej. Podczas kontroli drogowej okazało się, że w bagażniku audi znajduje się siedem kompletów kołpaków, pięć kompletów dekli do alufelg oraz zaślepka felgi - relacjonują policjanci.

Kierowca pojazdu, 39-letni mieszkaniec naszego miasta przyznał, że wszystkie rzeczy pochodzą z kilku kradzieży. Zarówno on, jaki i jego 25 letni wspólnik zostali zatrzymani.

Wartość przedmiotów oszacowana została na kwotę 1500 złotych. Skradzione mienie zostało odzyskane i przekazane właścicielom. - Amatorzy kołpaków przyznali się do popełnienia zarzucanych im czynów, o ich dalszym losie zdecyduje sąd. Młodszy ze sprawców odpowie dodatkowo za posiadanie niespełna grama amfetaminy, którą ujawniono w jego mieszkaniu. Jastrzębianie moga spędzić za kratami nawet 5 lat - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
may 21.01.2013 23:40

mi się udało i wróciły do mnie :)

zed21.01.2013 18:08

No i zarekwirować samochód, jako narzędzie do popełnienia przestępstwa.....

zed21.01.2013 18:07

Do pierdla z mafią kołpakową!

Gość21.01.2013 15:21

Ja swoich też nie

Kramer21.01.2013 11:12

A ja moich nie odzyskałem :(

may 21.01.2013 10:16

Na Miodowej tez kradli :D