Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
21 stycznia 2013

Kradli kołpaki z kół. Wpadli na gorącym uczynku

Kradli kołpaki z kół. Wpadli na gorącym uczynku
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Policjanci z jastrzębskiej drogówki zlapali na gorącym uczynku mężczyzn w wieku 25 i 37 lat, którzy kradli samochodowe kołpaki. Wartość skradzionego mienia oszacowana została na kwotę 1500 złotych.

W piątek w nocy w trakcie patrolu ulicy Zielonej stróże prawa zauważyli jadący w kierunku garaży pojazd marki Audi A6. - Samochodem tym mieli poruszać się mężczyźni, którzy chwilę wcześniej dokonali kradzieży kołpaków z pojazdu zaparkowanego przy ulicy Katowickiej. Podczas kontroli drogowej okazało się, że w bagażniku audi znajduje się siedem kompletów kołpaków, pięć kompletów dekli do alufelg oraz zaślepka felgi - relacjonują policjanci.

Kierowca pojazdu, 39-letni mieszkaniec naszego miasta przyznał, że wszystkie rzeczy pochodzą z kilku kradzieży. Zarówno on, jaki i jego 25 letni wspólnik zostali zatrzymani.

Wartość przedmiotów oszacowana została na kwotę 1500 złotych. Skradzione mienie zostało odzyskane i przekazane właścicielom. - Amatorzy kołpaków przyznali się do popełnienia zarzucanych im czynów, o ich dalszym losie zdecyduje sąd. Młodszy ze sprawców odpowie dodatkowo za posiadanie niespełna grama amfetaminy, którą ujawniono w jego mieszkaniu. Jastrzębianie moga spędzić za kratami nawet 5 lat - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
may 21.01.2013 23:40

mi się udało i wróciły do mnie :)

zed21.01.2013 18:08

No i zarekwirować samochód, jako narzędzie do popełnienia przestępstwa.....

zed21.01.2013 18:07

Do pierdla z mafią kołpakową!

Gość21.01.2013 15:21

Ja swoich też nie

Kramer21.01.2013 11:12

A ja moich nie odzyskałem :(

may 21.01.2013 10:16

Na Miodowej tez kradli :D