Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
21 stycznia 2013

Akcja "Weź paragon": będą sprawdzać sprzedawców

14 stycznia ruszyła kolejna edycja akcji "Weź paragon", która ma zachęcać kientów do zabierania ze sobą paragonów ze sklepów. Akcja potrwa do 24 lutego.

Do akcji włączył się także jastrzębski Urząd Skarbowy. Jak informuje naczelnik jastrzębskiego US, podejmowane będą działania kontrolne, podczas których kontrolerzy sprawdzą, czy sprzedawcy dają paragon swoim klientom.

- Ponadto prowadzona będzie kampania informacyjno-edukacyjna, której celem będzie wzmocnienia świadomości społecznej i wiedzy o tym, że paragon fiskalny to nie tylko dowód niezbędny w razie ewentualnej reklamacji towaru, ale również sposób na wsparcie uczciwych przedsiębiorców w walce z szarą strefą - informuje naczelnik jastrzębskiego US, Alina Paszek.

Polub i udostępnij
Czytaj też

I stopień utrzymania zimowego w Jastrzębiu I stopień utrzymania zimowego w Jastrzębiu

Kibice pomagają jastrzębskiej rodzinie Kibice pomagają jastrzębskiej rodzinie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
DDP25.01.2013 11:37

Chora sprawa jak ktoś chce to prosi o paragon , jak nie to nie ma problemu jak widzi że przez kasę fiskalną przejechała transakcja pod ladą nikt jej nie trzyma tylko jest na widoku , często bywa że jest kolejka kasjer się spieszy aby było szybciej itp i może czasem przypadkowo zapomnieć go oderwać , lub ze zmęczenia robiąc tą czynność 8-10 h dziennie a takie urzędasy nie mają co robić tylko się do tego właśnie wtedy doczepią jak przypadkowo trafią . Całą ta instytucje powinni zamknąć bo to właśnie najbiedniejsi dostają po tyłku w takich sprawach pensja 1300 zł -1500 a mandat 200 zł lub więcej . Co innego jak ktoś weźmie kasę i nie nabije , ale jak nabije wyjedzie paragon tylko zapomni go oderwać to powinni za przeproszeniem spadać .

Obi21.01.2013 18:58

Zawiesić im te renty i emerytury to nie bedzie tych bidoków na kopalniach i taryfach.Praca dla Tych co potrzebują !!!

zed21.01.2013 18:03

Ciekawe kiedy będzie akcja "weź wypłatę".... Kto z was dostaje wypłatę "na lewo"? Ja np. nie mam płaconych nadgodzin, czyli jednej soboty w miesiącu, kiedy to muszę pracować.....

Gość21.01.2013 17:36

Dopóki renciści i młodzi emeryci górnicy będą dostawali licencje na taxi to "zdziwko" będzie u nich zawsze.

doberman21.01.2013 15:00

Od lekarzy trzeba zaczacsprawdzanie.A nie od tych najbiedniejszych

sad21.01.2013 13:34

a co z paragonami od taryfiarzy czy ktoś je bierze ?,bo oni sami rzadko kwapią się do tego,kiedyś poprosiłem o paragon to było zdziwko u powożącego

Gość21.01.2013 12:46

Zapraszamy do odwiedzenia sprzedawców zniczy i kwiatów w okolicach cmentarza komunalnego.