Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
22 stycznia 2013

Wypadek na ul. Cichej. Jedna osoba w szpitalu

Wypadek na ul. Cichej. Jedna osoba w szpitalu
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W poniedziałek na ulicy Cichecj doszło do kolizji dwóch samochodów. W jej wyniku 39-letnia kobieta przewieziona została do szpitala ze stłuczeniem głowy i złamaniem nogi.

Do zdarzenia doszło 21 stycznia po godzinie 6:00 na ulicy Cichej. Kobieta jadąca lanosem, prawdopodobnie nie zauważyła stojącego przed nią samochodu dostawczego, który zatrzymał się chcąc umożliwić opuszczenie pojazdu pracownikom zajmującym się odśnieżaniem dróg.

- Doszło do zderzenia pojazdów, w wyniku którego jastrzębianka ze stłuczeniem głowy oraz złamaniem nogi trafiła do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi - informuje komenda policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Zderzenie samochodów na Warszawskiej Zderzenie samochodów na Warszawskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!