Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
22 stycznia 2013

Wypadek na ul. Cichej. Jedna osoba w szpitalu

Wypadek na ul. Cichej. Jedna osoba w szpitalu
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W poniedziałek na ulicy Cichecj doszło do kolizji dwóch samochodów. W jej wyniku 39-letnia kobieta przewieziona została do szpitala ze stłuczeniem głowy i złamaniem nogi.

Do zdarzenia doszło 21 stycznia po godzinie 6:00 na ulicy Cichej. Kobieta jadąca lanosem, prawdopodobnie nie zauważyła stojącego przed nią samochodu dostawczego, który zatrzymał się chcąc umożliwić opuszczenie pojazdu pracownikom zajmującym się odśnieżaniem dróg.

- Doszło do zderzenia pojazdów, w wyniku którego jastrzębianka ze stłuczeniem głowy oraz złamaniem nogi trafiła do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi - informuje komenda policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej 3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!