Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
22 stycznia 2013

Jastrzębskie schronisko w programie sieci Tesco

Jastrzębskie schronisko w programie sieci Tesco
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębskie schronisko dla bezdomnych psów bierze udział w programie sieci sklepów Tesco "Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę". Schronisko może wygrać zapas karmy dla psów.

Od 17 do 30 stycznia z każdej złotówki wydanej na karmę marki własnej Tesco, 10% zostanie przeznaczone na potrzeby dziesięciu schronisk, które zostaną wyłonione w internetowym głosowaniu.

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals zarekomendowało 168 schronisk, w tym te jastrzębskie. Schronisko z naszego miasta znajduje się już na 5. miejscu.

Głosowanie odbywa się na stronie tesco.pl/zwierzaki za pośrednictwem Facebooka. Dziennie można oddać jeden głos. Głosowanie trwa do 30 stycznia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Patrole mieszkańców sprawdzą czy sprzątasz po psie Patrole mieszkańców sprawdzą czy sprzątasz po psie

JSW: Posiłek na stołówce zamiast flapsów? JSW: Posiłek na stołówce zamiast flapsów?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Ola28.01.2013 9:22

To już ostatnie 2 dni głosowania. Wszystkie miasta przyśpieszyły w głosowaniu..... a my???

ozgroza24.01.2013 18:00

albo odbierać zwierzaki, jak komuś nie podoba się głosowanie... ja już mam psiunię 2 lata:D

ozgroza24.01.2013 17:59

Głosować!

Carla Kolumna23.01.2013 8:10

@Kamil i to jest to o czym mówisz - akcja prowadzona jest od 5 lat, pierwszy raz na FB. Ktoś o niej wcześniej słyszał?!
@zły z tymi dotacjami to bym nie szalała, jastrzębskie schronisko nie ma swojego konta - tylko konto w UM, pomoc od ludzi owszem jest (najczęściej karma, koce itp). Tylko weżcie tez pod uwagę ile psów jest w schronisku - 15kg suchej karmy to 1 posiłek dla jakichs kilkunastu psów (a jest ich 70-100). W tej chwili najbardziej potrzebne są tabletki na odrobaczenie, środki na pchły i kleszcze.
Schronisko w SJZ nie jest może ideałem, ale wiele tam się teraz zmienia i jest lepiej niz w wielu innych.

Kamil23.01.2013 7:46

Bo na fejsie się wszystko szybko rozprzestrzenia i mają w ten sposób darmową reklamę. Zagłosowałem ale też wolałbym żeby było głosowanie nie przez FB tylko normalnie przez stronę internetową.

swedish house mafia22.01.2013 21:06

ok wszystko super spoko ale nie mam facebooka i jak mam załosowac głupi swiat wszystko umieszcza na tym fejsie powalonym ;/

zły22.01.2013 20:23

Nie mam nic do zwierząt, wręcz odwrotnie - lubię je. Problem z ludźmi którzy prowadzą schroniska. Dostają dotacje itp. pomoc od ludzi i ze szkół, ale im wiecznie mało!

Pokaż wszystkie opinie (9)