Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
22 stycznia 2013

Jastrzębskie schronisko w programie sieci Tesco

Jastrzębskie schronisko w programie sieci Tesco
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębskie schronisko dla bezdomnych psów bierze udział w programie sieci sklepów Tesco "Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę". Schronisko może wygrać zapas karmy dla psów.

Od 17 do 30 stycznia z każdej złotówki wydanej na karmę marki własnej Tesco, 10% zostanie przeznaczone na potrzeby dziesięciu schronisk, które zostaną wyłonione w internetowym głosowaniu.

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals zarekomendowało 168 schronisk, w tym te jastrzębskie. Schronisko z naszego miasta znajduje się już na 5. miejscu.

Głosowanie odbywa się na stronie tesco.pl/zwierzaki za pośrednictwem Facebooka. Dziennie można oddać jeden głos. Głosowanie trwa do 30 stycznia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Misja specjalna dla jastrzębskich zwierząt Misja specjalna dla jastrzębskich zwierząt

Dużo psiej radości, czyli wybieg dla psów otwarty Dużo psiej radości, czyli wybieg dla psów otwarty

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Ola28.01.2013 9:22

To już ostatnie 2 dni głosowania. Wszystkie miasta przyśpieszyły w głosowaniu..... a my???

ozgroza24.01.2013 18:00

albo odbierać zwierzaki, jak komuś nie podoba się głosowanie... ja już mam psiunię 2 lata:D

ozgroza24.01.2013 17:59

Głosować!

Carla Kolumna23.01.2013 8:10

@Kamil i to jest to o czym mówisz - akcja prowadzona jest od 5 lat, pierwszy raz na FB. Ktoś o niej wcześniej słyszał?!
@zły z tymi dotacjami to bym nie szalała, jastrzębskie schronisko nie ma swojego konta - tylko konto w UM, pomoc od ludzi owszem jest (najczęściej karma, koce itp). Tylko weżcie tez pod uwagę ile psów jest w schronisku - 15kg suchej karmy to 1 posiłek dla jakichs kilkunastu psów (a jest ich 70-100). W tej chwili najbardziej potrzebne są tabletki na odrobaczenie, środki na pchły i kleszcze.
Schronisko w SJZ nie jest może ideałem, ale wiele tam się teraz zmienia i jest lepiej niz w wielu innych.

Kamil23.01.2013 7:46

Bo na fejsie się wszystko szybko rozprzestrzenia i mają w ten sposób darmową reklamę. Zagłosowałem ale też wolałbym żeby było głosowanie nie przez FB tylko normalnie przez stronę internetową.

swedish house mafia22.01.2013 21:06

ok wszystko super spoko ale nie mam facebooka i jak mam załosowac głupi swiat wszystko umieszcza na tym fejsie powalonym ;/

zły22.01.2013 20:23

Nie mam nic do zwierząt, wręcz odwrotnie - lubię je. Problem z ludźmi którzy prowadzą schroniska. Dostają dotacje itp. pomoc od ludzi i ze szkół, ale im wiecznie mało!

Pokaż wszystkie opinie (9)