Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
22 stycznia 2013

JSU sprzedała ośrodek wypoczynkowy na Mazurach

JSU sprzedała ośrodek wypoczynkowy na MazurachJezioro Dargin na Mazurach
fot. Bariusz0 / wikipedia

Jastrzębska Spółka Ubezpieczeniowa, która należy do JSW, sprzedała swój ośrodek wypoczynkowy "Dargin" w Harszu na Mazurach. Kwota transakcji to blisko 1 milion złotych.

Ośrodek udało się sprzedać w drodze przetargu, który przeprowadzony został 20 grudnia 2012 roku. Został on sprzedany za 990 tysięcy złotych. 18 stycznia podpisano akt notarialny i transakcja została oficjalnie sfinalizowana. Nabywcą "Dargin" został miejscowy biznesmen, którzy zamierza utrzymać dotychczasowy profil działalności - będą tam dalej organizowane wczasy rodzinne, kolonie dla dzieci, obozy żeglarskie i wczasy dla miłośników mazurskich jezior.

Ośrodek położony jest nad brzegiem jeziora Dargin, które znajduje się na szlaku żeglarskim Giżysko-Węgorzewo. Nieruchomość składa się z pięciu działek o łącznej powierzchni 0,78 ha oraz hotelu, w którym znajduje się 25 pokoi dla 80 osób. Jest także kawiarnia i świetlica z kominkiem.

Jastrzębska Spółka Ubezpieczeniowa stała się właścicielem obiektu za sprawą przekazania go od Jastrzębskiej Agencji Turystycznej, która włączona została do JSU w 2012 roku. JSU posiada jeszcze kilka obiektów wypoczynkowych, których jednak nie zamierza sprzedawać - będą modernizowane i rozbudowywane.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Święty Mikołaj przybędzie na łyżwach Święty Mikołaj przybędzie na łyżwach

Fascynujące Indiochiny: Odkryj Wietnam i Kambodżo Fascynujące Indiochiny: Odkryj Wietnam i Kambodżo

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
ech22.01.2013 12:54

Czerwoni zarobili znowu, dębili od ludzi teraz PRYWATYZUJĄ