Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 27°22°
23 stycznia 2013

Szkolenia dla seniorów. Trwa rekrutacja do programu

Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach oraz firma Combidata realizują projekt "Akademia Realnych Kompetencji 50+", dzięki któremu seniorzy mogą zdobyć nowe umiejętności pomagające w znalezieniu pracy.

Projekt skierowany jest do osób pracujących lub zamieszkujących w województwie Śląskim, które ukończyły 50 lat. Oferowane są bezpłatne zajęcia edukacyjne, na których będzie można zdobyć umiejętności nowoczesnego pracownika biurowego, e-archiwisty i trenera.

Szczegóły dotyczące rekrutacji i inne wymagania znajdują się na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jest praca - na początek 3200 na rękę Jest praca - na początek 3200 na rękę

JSW sposoruje politechnikę JSW sposoruje politechnikę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
oOu24.01.2013 7:06

Ostatni projekt Combidata dla sektora IT nakazywał zapłatę 12 tyś zł za szkolenie w przypadku nie zdania egzaminu.. ciekawe co CombiNujData wymyśli dla seniorów. Te projekty są nastawione tylko na jednostronny zysk.