Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
23 stycznia 2013

14-latek z 17-latkiem zatrzymani za napad i kradzież

14-latek z 17-latkiem zatrzymani za napad i kradzież
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Jastrzębscy policjanci zatrzymali 14-latka i 17-latka, którzy pod koniec 2012 roku napadli na 54-letniego mężczyznę. Mimo tak młodego wieku, nastolatkowie są już znani policjantom.

Rozbój miał miejsce w listopadzie minionego roku na ulicy Pszczyńskiej. Wracający z działki 54-letni mężczyzna szedł w kierunku przystanku autobusowego, kiedy podbiegły do niego dwie młode osoby. - W wyniku uderzenia w tył głowy, pokrzywdzony upadł na chodnik nieopodal wiaty przystankowej. Sprawcy zabrali mu telefon komórkowy, zegarek i 20 złotych, po czym uciekli - relacjonuje policja.

Policjanci ustalili, że za rozbój odpowiadają jastrzębianie w wieku 14 i 17 lat. We wtorek wobec starszego ze sprawców prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. W związku z przestępstwem, jakiego się dopuścił grozi mu nawet 12 lat pozbawienia wolności. O losach 14-latka zdecyduje natomiast sąd rodzinny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
SJZ24.01.2013 12:07

Znowu SJZ...

SWD23.01.2013 15:11

Po 20 lat ciężkich robót u Putina

Artór23.01.2013 11:32

Zapomnieliście dodać, że owi jastrzębianie zamieszkują kurort przy ulicy Pszczyńskiej 292. Kurort, który winien być spalony wraz z lokatorami.

To mówiłem ja, Jarząbek Wacław.