Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
24 stycznia 2013

JSW ponownie weszła do indeksu Respect na GPW

JSW ponownie weszła do indeksu Respect na GPW
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska Spółka Węglowa ponownie znalazła się w gronie 20 spółek, które weszły w skład RESPECT Index. W ramach tego indeksu notowane są spółki zarządzane w sposób zrównoważony i odpowiedzialny społecznie oraz wyjątkowo atrakcyjne pod względem inwestycyjnym.

Spółki notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w ramach indeksu RESPECT poddawane są szczegółowym audytom, powtarzanym co sześć miesięcy.

Do indeksu kwalifikowane są spółki charakteryzujące się najwyższą płynnością, będące liderami w zakresie ładu korporacyjnego, ładu informacyjnego i relacji z inwestorami. A także będące liderami w obszarze działań prośrodowiskowych, społecznych i adresowanych do pracowników.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW przyjazna pracownikom JSW przyjazna pracownikom

JSW: Nie będzie wzrostu  płac. Wypłacą premię? JSW: Nie będzie wzrostu płac. Wypłacą premię?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Bernadeta26.01.2013 7:49

Gratuluję! Obserwuję dynamiczny rozwój spółki z boku, ale muszę powiedzieć, że w zakresie działań prośrodowiskowych i społecznych jest na piątkę z plusem. Pamięta o dzieciach jastrzębskich, współpracuje ze społecznością miasta. Dziękujemy!

Bohun25.01.2013 10:25

Po czym poznać górnika w hipermarkecie ? Bo przed kasą wskakuje na taśmę

górniki24.01.2013 16:01

to fajnie, sprzedamy akcyjki i będzie wódeczka, ogóreczki, piweczko.

wielebny24.01.2013 16:00

Szkoda że kurs akcji za tym nie idzie