Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
25 stycznia 2013

Pijana kobieta spowodowała wypadek. Miała 1 prom.

Pijana kobieta spowodowała wypadek. Miała 1 prom.
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Na ulicy Libowiec 42-letnia jastrzębianka prowadząca opla wpadła w poślizg i zderzyła się z prawidłowo jadącym samochodem osobowym. Miała w organizmie ponad promil alkoholu.

W środę po południu na skrzyżowaniu ulicy Libowiec i Okrzei doszło do zderzenia dwóch samochodów. 42-letnia jastrzębianka jadąca oplem corsą nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, wpadła w poślizg i zderzyła się z prawidłowo jadącym renault, kierowanym przez 71-latka. 68-letnia pasażerka samochodu w konsekwencji trafiła do szpitala ze stłuczeniem klatki piersiowej oraz nogi.

- Po sprawdzeniu stanu trzeźwości obu kierujących, okazało się, że 42-latka prowadziła pojazd mając w organizmie ponad promil - informuje jastrzębska komenda policji.

Jastrzębiance grozi teraz nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Gość28.01.2013 7:57

Przerażający brak wyobraźni i odpowiedzialności.

Jzan27.01.2013 16:05

Wychłostać ją!!!

Pan ModeratorPan Moderator25.01.2013 13:03

W artykule nie ma nic o żadnym samochodzie z rejestracją SWD. Dlatego takie opinie uważane są za komentarze nie na temat i nie są zamieszczane.

SJZ25.01.2013 12:58

no właśnie SWD zakazane a po SJZ mozna jechać??

Gość25.01.2013 12:31

Jechałem koło tej corsy i widziałem jak ją rzuca na drodze i śpiewałem sobie wtedy "Ja, uwielbiam ją, ona tu jest i tańczy dla mnie"

Romi25.01.2013 12:23

Przy takich warunkach na drodze wsiąść za kółko pod wpływem alkoholu to nawet samobójca by się nie odważył, czyli totalny brak mózgu.

Gość25.01.2013 12:10

Pewnie dlatego ze tu nic o SWD nie ma... Wypadek został spowodowany przez mieszkańców Jastrzębia. Wcale się nie dziwie.

Pokaż wszystkie opinie (10)