Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
25 stycznia 2013

W środę odbył się Integracyjny Bal Karnawałowy

W środę odbył się Integracyjny Bal Karnawałowy
fot. ZS nr 9

W środę 23 stycznia odbył się Integracyjny Bal Karnawałowy. To już druga impreza z tego cyklu.

Dzieci z Zespołu Szkół nr 9, Domu Nauki i Rehabilitacji, Przedszkola nr 14, Zespołu Szkół nr 10 oraz Przedszkola Specjalnego przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym bawiły się w Domu Zdrojowym.

- Tutaj można było usłyszeć największe hity ostatniego sezonu, tj. „Skrzydlate ręce” grupy Enej czy „Ona tańczy dla mnie” zespołu Weekend. Wszyscy uczestnicy balu doskonale znali słowa piosenek i w rytm do nich tańczyli. Dla zmęczonych i spragnionych został zorganizowany bufet z różnymi smakołykami i napojami. Zabawę również urozmaiciły liczne konkursy z nagrodami - relacjonują organizatorzy balu.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!