Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
26 stycznia 2013

Kasza nowym przewodniczącym klubu radnych PiS

Kasza nowym przewodniczącym klubu radnych PiS
fot. Karolina Fijałkowska / jastrzebieonline.pl

Łukasz Kasza został wybrany na nowego Przewodniczącego Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości w Jastrzębiu-Zdroju. Od 14 stycznia 22-letni radny zastąpił na stanowisku Andrzeja Matusiaka.

14 stycznia klub radnych PiS podjął uchwałę o wyborze nowego przewodniczącego. Zmiana związana była z wyborem dotychczasowego przewodniczącego klubu Andrzeja Matusiaka na szefa jastrzębskich struktur Prawa i Sprawiedliwości. Tym samym na stanowisko przewodniczącego klubu radnych PiS wybrano Łukasza Kaszę.

Łukasz Kasza jest radnym Rady Miasta od 2011 roku, kiedy to zastąpił na tym miejscu odchodzącego z rady Grzegorza Matusiaka (który został wybrany na posła). Studiuje prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest także założycielem portalu prawniczego PrawoProsto.pl. Łukasz Kasza jest najmłodszym radnym, który dostał się do rady miasta Jastrzębie-Zdrój.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji

Jar wygląda jak śmietnik Jar wygląda jak śmietnik

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (33)
słowikbaumstein29.01.2013 22:13

słowiku, pokaż mi inne niż polskie paszporty tych panów, a przyznam ci rację, że Kaczyński nie jest Polakiem i zacznę się nad tym zastanawiać

Pokój i Miłość29.01.2013 22:05

Pan Kasza wydaje się być inteligentnym człowiekiem. Oby jednak nie zagalopował się za daleko, jak to zrobił równie inteligentny partyjny kolega (agent) Tomek.... Może Pan Łukasz powinien pomyśleć nad założeniem własnej partii? Bo raczej działalność pod sztandarem Prawa i Sprawiedliwości (?i?) nie przyniesie mu chwały, a już na pewno nie PiSowi. Chyba, że Pan Łukasz chce wybrać prostą drogę do kariery i jego poglądy były najbardziej zbliżone do ramówki partii w której się znajduje. Nie czarujmy się, na CV i elokwencję ludzi takich jak Kasza poluje każda z partii...To się ładnie nazywa stawianiem na młodych i jest wpisane w strategię każdej partii. W końcu każdego chciałoby się uszczęśliwić, a każdy kto szczęśliwy odda swój głos...

Gdy28.01.2013 23:39

Świetna decyzja i sygnał dla młodych w Jastrzebiu

Adam28.01.2013 21:13

No jak będą popierać gejów i lesbijki to będę na nich głosował.

Artur28.01.2013 11:12

Już dawno tak debilnego komentarza nie czytałem ja "Artór"

Artór28.01.2013 10:20

Rzygać mi się chce czytając jak 'polakowie' poniżej skaczą sobie do gardeł. Skończycie kiedyś podział na tych, co są za PiS'em i tych, co za PO?
Przecież przynależność partyjna nie ma tutaj żadnego znaczenia, istotne jest to, że obie partie je*ią nas na pieniądze i żadna nie zamierza nic z tym zrobić, bo taki stan rzeczy im po prostu pasuje. Oczywiście przed wyborami każdy snuje rozmaite plany ulżenia obywatelom w trwodze, prezentując cudowne sposoby uleczenia gospodarki. A kiedy już ogłoszą wyniki, wszystko wraca do (smutnej) normy.

Więc skaczcie sobie do gardeł, a najlepiej się pozabijajcie. Jak będzie mniej debili to może wreszcie coś w tym kraju się zmieni.

Moher 27.01.2013 23:43

Brawo Prawo i Sprawiedliwość. -Pan Kasza zajdzi dealerów mając takich promotorów a zawistnym życzę dobrych snów

Pokaż wszystkie opinie (33)