Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
28 stycznia 2013

SLD chce "Razem zmieniać nasze miasto"

SLD chce "Razem zmieniać nasze miasto"

24 stycznia w nowowyremontowanej siedzibie Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Jastrzębiu-Zdroju odbyło się spotkanie członków partii. Politycy debatowali na temat przyszłości i problemów miasta.

Hasło jastrzębskiego Sojuszu Lewicy Demokratycznej brzmi: Razem zmieniajmy nasze miasto. Członkowie partii chcą budować społeczeństwo obywatelskie poprzez zachęcenie mieszkańców Jastrzębia do większej aktywności - w wyborach, zgłaszaniu problemów i zaniedbań na wszystkich poziomach władzy. Politycy rozmawiali również o założeniach programowych SLD na najbliższe lata oraz wyborach samorządowych w 2014 roku.

- Naszym celem jest dotarcie do mieszkańców i realne rozwiązywanie wszystkiego tego, co im przeszkadza i utrudnia życie. Na podstawie pozyskanych informacji, pomagamy rozwiązać ich bieżące problemy oraz staramy się wypracować i przedstawiać propozycje i kierunki zmian na przyszłość - powiedział przewodniczący SLD w Jastrzębiu-Zdroju, Janusz Buda.

Na spotkaniu, oprócz jastrzębskich działaczy SLD, obecni byli również, Tomasz Niedziela (Sekretarz Śląskiej Rady Wojewódzkiej SLD), Artur Brańczyk (Wiceprzewodniczący ŚRW) oraz Krzysztof Dudziński (rzecznik prasowy ŚRW).

Od teraz w każdy wtorek, środę i czwartek od godziny 17:00 do 18:00 w siedzibie SLD będą pełnione dyżury członków Radny Miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Konwencja programowa SLD - nauka, ekonomia i komunikacja Konwencja programowa SLD - nauka, ekonomia i komunikacja

Zorganizowali pomoc dla poszkodowanych przez nawałnicę Zorganizowali pomoc dla poszkodowanych przez nawałnicę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
skińcki30.01.2013 22:03

Słowiku, ciekawi mnie, co ty masz za problem z Żydami. Prawdziwy Żyd dawno siedzi w swoim kraju obiecanym, czyli Izraelu i ewentualnie jest za dręczeniem Palestyńczyków (tu dostrzegam analogię pomiędzy kimś takim, a tobą). Ludzie o których piszesz mają tyle wspólnego z Żydami, co ja z polską szlachtą z racji końcówki w moim nazwisku....

Gość29.01.2013 16:52

do zły: sam jestes moher i to postkomunistyczny więc skoncz sie spinac, wlasnie to nierobom sie dobrze zylo, bo byli tylko przymusowo zapedzeni do przybijania dyskietek w zakladach przepelnionych nadmiarem pracownikow. "czy sie stoi czy sie lezy 500zl sie nalezy" i "nie matura lecz chec szczera zrobie z ciebie oficera" to sa hasla waszego systemu, dzis kazdy ma to na co sobie zapracowal! wolny rynek, wolna gospodarke, konkurencje i wlasnosc prywatna

słowik do zły29.01.2013 13:01

Za komuny to cały świat był inny i'' lepszy'', nawet i komuniści.Ale prawdziwe oblicze pokazali kiedy przejęli władzę po Wałęsie.Poprawili ludziom byt?Oni też wysprzedawali co tylko mogli i rozkradali.Komuniści to nie są socjaliści ze Szwecji czy Norwegii.Polscy komuniści to była ŻYDOKOMUNA tzn.że połowa to byli żydzi i komuniści a najczęściej w Komitetach Centralnych siedzieli żyd i komuch w jednej osobie.Także nie pisz bzdur że komuniści byli lepsi, wtedy byli inni ludzie na całym świecie!!! Tak jakby ''lepsi''

zły29.01.2013 11:01

GOŚCIU - źle się żyło nierobom. Ja nie stałem w kolejkach. Gdyby nie komuna to tego śmiesznego miasta by nie było i wielu innych rzeczy!!!! Moherze jeden!!!! W głowach się popie......liło!!!!

Gość29.01.2013 10:30

chyba jak stales po mieso od 2 w nocy

Olek29.01.2013 9:49

Spadkobiercy komuny niczego nie zmienią.Przecież to widać gołym okiem w kraju.Przykłady? Proszę bardzo.Służba zdrowia i Koleje Śląskie.

zły29.01.2013 6:34

Gościu - za komuny było lepiej zak teraz. Można było godnie żyć.

Pokaż wszystkie opinie (14)