Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
28 stycznia 2013

Rusza 58. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Do 1 marca można zgłaszać udział w 58. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim. Eliminacje miejskie odbędą się 11 marca o godzinie 9.00 w Domu Zdrojowym.

Konkurs jest imprezą otwartą, adresowaną do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych oraz dorosłych. Prowadzony będzie w formie czterech odrębnych turniejów: recytatorskiego, „wywiedzione ze słowa”, teatrów jednego aktora oraz poezji śpiewanej.

Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie repertuaru nieprezentowanego w poprzednich OKR i odpowiadającego założeniom wybranego turnieju oraz przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia w do 1 marca na adres: Zespół Szkół Nr 2 ul. Poznańska 1a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój - z dopiskiem „58. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski”.

Szczegółowych informacji udziela Izolda Bonarek, tel. 324701023. Karta zgłoszenia oraz regulamin konkursu dostępne są również w Miejskim Ośrodku Kultury, Al. Piłsudskiego 27, tel. 324731012.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!