Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
28 stycznia 2013

GKS remisuje w pierwszym meczu w 2013 roku

GKS remisuje w pierwszym meczu w 2013 roku
fot. sxc.hu

W pierwszym tegorocznym sparingu piłkarze GKS Jastrzębie bezbramkowo zremisowali na boisku przy ul. Kościelnej z trzynastą drużyną pierwszej grupy IV ligi, Victorią Częstochowa.

Mecz był okazją do przetestowania kilku zawodników, w tym wychowanków Szkółki Piłkarskiej MOSiR Jastrzębie: Bartosza Szelonga, Tomasza Musioła i Aleksandra Szwedy oraz zawodnika KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski, Krystiana Zawiślaka.

GKS 1962 Jastrzębie - Victoria Częstochowa 0:0

GKS 1962 Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Kamil Duda, Tomasz Lorenc, Kamil Gorzała, Patryk Ułasewicz, Łukasz Leszczyński, Adrian Kopacz, Bartosz Hajczuk, Tomasz Musioł, Paweł Gryta, zawodnik testowany. Po przerwie zagrali również: Bartosz Szelong, Aleksander Szweda i Krystian Zawiślak.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Jastrzębie przegrywa z Katowicami na Harcerskiej GKS Jastrzębie przegrywa z Katowicami na Harcerskiej

Duże siły policyjne na meczu - video Duże siły policyjne na meczu - video

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Junak28.01.2013 16:13

Sabiutko wyglada ten sklad....