Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
30 stycznia 2013

62-latek prowadził samochód pod wpływem alkoholu

62-latek prowadził samochód pod wpływem alkoholu
fot. Karolina Fijałkowska / jastrzebieonline.pl

29 stycznia na ulicy Cieszyńskiej podczas rutynowej kontroli został zatrzymany mężczyzna, który prowadził samochód mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Grozi mu utrata prawa jazdy i 2 lata pozbawienia wolności.

We wtorek jastrzębska policja przeprowadzała kontrolę drogową na ulicy Cieszyńskiej. Podczas takiej rutynowej kontroli mundurowi zatrzymali 62-letniego jastrzębianina, który jak się okazało prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Kierowca fiata seicento wzbudził podejrzenia wśród policjantów ze względu na niepewny styl jazdy. Wykryto u niego blisko 2 promile.

Teraz oprócz utraty prawa jazdy grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość31.01.2013 9:02

Szkoda, że przy okazji policja nie udzieliła rady, jak jeździć Cieszyńską, bo po roztopach pełno tam dziur. Zapraszamy władze miasta na przejażdżkę.

zzz31.01.2013 5:55

jak to jest, że jak policja zatrzymuje kierowców to są nietrzeźwi, a jak zatrzymuje do innych kontroli to za posiadanie narkotyków, chociaż często posiadacze narkotyków są kierowcami ?

Jan30.01.2013 15:16

Nie patyczkowac siez nim!!!Ale tak to juz bywa ze zapewne dostanie rok w zawieszeniu i na tym sie skonczy....2promile i jechal masakra.

howgh!30.01.2013 15:07

Może z Dnia Dziadka wracał ;)