Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
Queens Chicken
30 stycznia 2013

62-latek prowadził samochód pod wpływem alkoholu

62-latek prowadził samochód pod wpływem alkoholu
fot. Karolina Fijałkowska / jastrzebieonline.pl

29 stycznia na ulicy Cieszyńskiej podczas rutynowej kontroli został zatrzymany mężczyzna, który prowadził samochód mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Grozi mu utrata prawa jazdy i 2 lata pozbawienia wolności.

We wtorek jastrzębska policja przeprowadzała kontrolę drogową na ulicy Cieszyńskiej. Podczas takiej rutynowej kontroli mundurowi zatrzymali 62-letniego jastrzębianina, który jak się okazało prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Kierowca fiata seicento wzbudził podejrzenia wśród policjantów ze względu na niepewny styl jazdy. Wykryto u niego blisko 2 promile.

Teraz oprócz utraty prawa jazdy grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość31.01.2013 9:02

Szkoda, że przy okazji policja nie udzieliła rady, jak jeździć Cieszyńską, bo po roztopach pełno tam dziur. Zapraszamy władze miasta na przejażdżkę.

zzz31.01.2013 5:55

jak to jest, że jak policja zatrzymuje kierowców to są nietrzeźwi, a jak zatrzymuje do innych kontroli to za posiadanie narkotyków, chociaż często posiadacze narkotyków są kierowcami ?

Jan30.01.2013 15:16

Nie patyczkowac siez nim!!!Ale tak to juz bywa ze zapewne dostanie rok w zawieszeniu i na tym sie skonczy....2promile i jechal masakra.

howgh!30.01.2013 15:07

Może z Dnia Dziadka wracał ;)