Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
30 stycznia 2013

"Dzieci dzieciom" - koncert noworoczny w SP nr 12

W Szkole Podstawowej nr 12 w Jastrzębiu-Zdroju odbył się koncert noworoczny „Dzieci dzieciom”. Tegoroczny koncert miał miejsce 24 stycznia.

Uczestniczyli w nim uczniowie klas starszych oraz kilka klas młodszych. W przygotowanym programie artystycznym popisywali się zwłaszcza soliści instrumentalni, nie zabrakło także piosenek w wykonaniu znanych wszystkim „Wiolinek”.

Program przedstawiał się następująco: Zespół Wokalny „Wiolinki” (kl. 1-6) - piosenka „Jadą kolędnicy, jadą”, Sebastian Krajewski (kl. 4a) - skrzypce „Star Wars theme” , „Concertino D-dur” w stylu Vivaldiego, „Etiuda na skrzypce” Komarowski, Wiktoria Mazur (kl. 6b) - klarnet „Taniec polski”, „Wiolinki” grupa starsza (kl. 4-6) - piosenka „Płacze moje serce”, Natalia Krawczyk (kl.5c) keyboard „Rondo Alla Turca” W. A. Mozart, Mateusz ŚWIADER (kl. 4a) gitara „Wehikuł czasu” Dżem, Wiktoria Cerkowniak (kl. 6b) keyboard „Dla Elizy” Ludwig van Beethoven, Wiktoria Nowomiejska (kl. 6b) waltornia + śpiew, „Serenada” Artur Rubinstein „Choć nie znam pana ani pani”- piosenka.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzisiaj koncert kapeli góralskiej Dzisiaj koncert kapeli góralskiej

"A to Polska właśnie" - patriotyzm bez kłótni "A to Polska właśnie" - patriotyzm bez kłótni

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!