Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
31 stycznia 2013

Gimnazjum nr 8 otworzyło "izbę ekologiczną"

  • Gimnazjum nr 8 otworzyło "izbę ekologiczną"
  • Gimnazjum nr 8 otworzyło "izbę ekologiczną"
  • Gimnazjum nr 8 otworzyło "izbę ekologiczną"
Więcej zdjęć:
fot. P. Gawron / UM Jastrzębie

W gimnazjum nr 8 otwarto izbę ekologiczną - miejsce w którym uczniowie będą mogli wziąć udział w lekcjach i warsztatach z edukacji ekologicznej.

W izbie ekologicznej znajduje się nowoczesne wyposażenie - interaktywną dioramę, klatkę meteorologiczną czy przyrządy pomiarowe. - Nauka będzie więc dużo łatwiejsza i przyjemniejsza, ponieważ jak wiadomo uczniowie wolą uczyć się poprzez praktykę - informuje szkoła.

Zajęcia z ekologii obejmą również ścieżkę dydaktyczno-przyrodniczą "Oaza pośród betonu" oraz stację pogody. Zajęcia te rozpoczną się w kwietniu. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Gimnazjalistka zachowała zimą krew. Pomogła chorej dziewczynie Gimnazjalistka zachowała zimą krew. Pomogła chorej dziewczynie

Mobilna kuchnia przyjechała do Jastrzębia Mobilna kuchnia przyjechała do Jastrzębia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość31.01.2013 9:04

Wyżerka była niezła.