Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
31 stycznia 2013

Strajk generalny przesunięty w czasie, będą rozmowy

Strajk generalny, który miał odbyć się w całym województwie pod koniec lutego został przesunięty w czasie. Nie wiadomo na razie, kiedy i czy w ogóle się odbędzie.

Akcja protestacyjna została odwołana ponieważ 11 marca związkowcy znów będą rozmawiać z przedstawicielami rządu.

Podobne rozmowy odbyły się w środę 30 stycznia w Katowicach, ale nie przyniosły konkretnych ustaleń. Obie strony określiły jedynie kierunek dalszych działań.

- Powołano 5 zespołów roboczych, które zajmą się podnoszonymi przez związkowców postulatami - informuje Radio90. Chodzi głównie o złą sytuacje w branży hutniczej i motoryzacyjnej, która może mieć wpływ na górnictwo, a także o unijny pakiet klimatyczno-energetyczny, którego nie chcą górnicy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

MZK zwróci pieniądze za taksówkę i bilety okresowe MZK zwróci pieniądze za taksówkę i bilety okresowe

"Śląsk symbolem smogu - zamknąć kopalnie" "Śląsk symbolem smogu - zamknąć kopalnie"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!