Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
4 lutego 2013

W walentynki zakochani pojadą na jednym bilecie

W walentynki zakochani pojadą na jednym bilecie

Międzygminny Związek Komunikacyjny przygotował dla zakochanych par niespodziankę. W czasie walentynek będą mogli jeździć na jednym wspólnym bilecie.

14 lutego zakochani będą mogli podróżować wszystkimi liniami MZK za okazaniem jednego biletu. Wystarczy, że wydrukują "Bilet zakochanych" i kupią bilet jednorazowy lub dobowy. Specjalny bilet można też odebrać w biurze MZK na ul. Przemysłowej 1 w Jastrzębiu-Zdroju.

- Tego dnia można użyć jednego "Biletu Zakochanych" wielokrotnie. Za każdym razem jednak należy posiadać ważny bilet jednorazowego przejazdu MZK lub bilet dobowy - informuje MZK.

Bilet zakochanych można ściągnąć tutaj.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Czy PKM zapłaci 1 mln zł kary? Czy PKM zapłaci 1 mln zł kary?

MZK: W poniedziałek 90 proc. kursów będzie wykonanych MZK: W poniedziałek 90 proc. kursów będzie wykonanych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
:D07.02.2013 17:17

A co jak mam dziewczynę starszą o 30 lat, albo jestem księdzem i jadę z kimś jeszcze??? Albo jak jadę z pieskiem, bo ja kocham zwierzęta (a za bilet trzeba płacić, bo na kolanach mi się nie mieści)??? Wg mnie 14go jeździmy parami za pół ceny... No i co, jak mam drukarkę czarno-białą?

zzz07.02.2013 17:12

Przejście z jednego końca "centrum" Jastrzębia na drugi zajmuje jakąś godzinę. Spacerem. Do dzielnic peryferyjnych 2-3 i godzinę czekania na autobus:D

ergo07.02.2013 17:07

A program do otwarcia i wydrukowania biletu to można ściągnąć gdzie? Czy można osobiście sobie odebrać już wydrukowany w MZK?

ergo07.02.2013 17:04

Ja kilka dni jeździłem na jednym bilecie, zanim go skasowałem i myślę, że nie byłem sam:)

Gościówa06.02.2013 18:43

@solarium nie ma się czym chwalić, prędzej czy później wpadniesz ;p
Fajna inicjatywa, przyda się parom jadącym na walentynkowe seanse do Rybnika :P

oOu04.02.2013 20:22

A jak sie chce jechać w różnych kierunkach bo akurat kłótnia ?

Pokaż wszystkie opinie (17)