Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
4 lutego 2013

Pracowity weekend jastrzębskich strażaków

Pracowity weekend jastrzębskich strażaków
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W weekend strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju interweniowali kilkukrotnie. Doszło m.in. do pożaru piwnicy w jednym z domów jednorodzinnych w Bziu.

W piątek 1 lutego strażacy wezwani zostali na ulicę Cieszyńską, gdzie w jednym z domów jednorodzinnych została zalana kotłownia.

W sobotę straż pożarna dwukrotnie była wzywana na ulicę Karola Miarki. Tam w skutek zderzenia samochodu osobowego z latarnią, słup przechylił się stwarzając zagrożenie dla bezpieczeństwa mieszkańców. Jastrzębscy strażacy zostali również wysłani do wypadku drogowego w Godowie, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe.

Tego samego dnia na ulicy Spokojnej doszło do pożaru w piwnicy. Okazało się, że ogień rozprzestrzenił się niebezpiecznie blisko pieca w którym składowane były materiały łatwopalne. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy strażaków, którzy ugasili pożar.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
rychu04.02.2013 15:24

Skoro materiały łatwopalne były składowane w piecu to nic dziwnego, że wybuchł pożar :)