Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
4 lutego 2013

Pobili 15-latka i ukradli komórkę. Pięciu na jednego

Pobili 15-latka i ukradli komórkę. Pięciu na jednego
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W weekend na ulicy Zielonej pięciu nieletnich pobiło 15-latka i ukradło mu telefon komórkowy. Najstarszy z napastników 17-latek odpowie przed sądem jak dorosły.

2 lutego w godzinach popołudniowych na ulicy Zielonej, pięciu nieletnich zaczepiło znanego im 15-latka. Grupa chłopaków zażądała aby ten oddał im swój telefon komórkowy oraz bluzę, którą miał na sobie.

- Kiedy chłopak odmówił, wywiązała się szarpanina, podczas której został uderzony pięścią w twarz. Wykorzystując przewagę liczebną, sprawcy przy użyciu siły zabrali 15-latkowi telefon komórkowy - informuje policja.

Sprawcami całego zdarzenia okazali się dwaj 15-latkowie oraz 14, 16 i 17-letni chłopcy. Zostali zatrzymani chwilę po zaistniałej sytuacji.

Najstarszy z nich odpowie jak osoba dorosła i trafi do prokuratury, gdzie zapadnie decyzja w jego sprawie. Grozi mu nawet 12 lat pozbawienia wolności. Dwaj 15-latkowie oraz 14 i 16-latek wkrótce staną przed sądem rodzinnym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (32)
eeee07.02.2013 20:55

jest do namierzenia, ale policja się tym nie zajmuje, nie maja czasu.

Jastrzebianin07.02.2013 0:03

Co za Id$@#*i kradzież telefonu komórkowego i dalsza jego odsprzedaż lub użytkowanie jest nieopłacalne na dłuższą metę. Każdy policjant potwierdzi, że namierzenie takiego skradzionego działającego telefonu nie stanowi problemu. Nieraz było o tym głośno w tv, że nawet po wyrzuceniu karty SIM i wyłączeniu telefonu jest on do namierzenia.

haha06.02.2013 23:39

haha pokolenie gimusów RPK CS JP

SDR06.02.2013 23:17

szaleją zawistne ***** przed monitorami na ulicy nikt w twarz nikomu nie powie ktokolwiek wskoczył by w ich buty to by zmienił
nastawienie a prawda jest taka w d**** byłeś i g**** widziałeś
aa i niech każdy włączy sobie TVN i wypierze sobie mózg nara

riskjezisk06.02.2013 17:21

gimbusy szalejo !

CS06.02.2013 17:16

Nie wiecie jak było a piszecie! RPK, zasada! Trzymamy się razem! Zawsze z wami

ps06.02.2013 13:10

Z fartem chłopaki!

Pokaż wszystkie opinie (32)