Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
5 lutego 2013

Pijana kobieta awanturowała się przed komendą

Pijana kobieta awanturowała się przed komendą
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W poniedziałek po południu 36-latka tuż przed budynkiem policji zaczepiała przechodniów i wykrzykiwała do nich wulgarne słowa. Biegała też na ulicę wprost pod jadące samochody. Kobieta została aresztowana.

4 lutego na ulicy Śląskiej policjanci zatrzymali pijaną jastrzębiankę, która zachowywała się wulgarnie wobec przechodniów i zagrażała bezpieczeństwu na ulicy.

- Kobieta zaczepiała przechodniów, wykrzykując do nich wulgarne słowa, po czym wchodziła na jezdnię, stwarzając zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i dla kierowców, którzy na widok nietrzeźwej kobiety musieli gwałtownie hamować. Ani rozmowa, którą przeprowadzili z 36-latką mundurowi, ani wreszcie mandat karny wystawiony w związku z używaniem słów nieprzyzwoitych, nie pomogły - informuje jastrzębska policja.

Kobieta trafiła do aresztu. Opuści go dopiero jak wytrzeźwieje.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej 3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Truman06.02.2013 7:47

No i zapewne liczyła na darmowy nocleg i jedzenie z kieszeni podatników....

Gość06.02.2013 7:46

Ile czekała na interwencję? Tradycyjnie policja czekała, że sobie pójdzie?

Madox05.02.2013 16:03

Pewnie kobita ma pełno niespłaconych długów i wymyśliła sobie, że jak narozrabia to ją zamkną i w ten sposób ucieknie przed wierzycielami :)