Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
6 lutego 2013

Policja na żądanie sprawdzi autobusy przed feriami

Policja na żądanie sprawdzi autobusy przed feriami
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Funkcjonariusze jastrzębskiej drogówki będą sprawdzać stan techniczny autokarów oraz kontrolować trzeźwość ich kierowców. Wystarczy zgłosić funkcjonariuszom wyjazd autokaru kilka dni przed planowana podróżą.

- Wielkimi krokami zbliżają się ferie. Dla wielu dzieci jest to upragniony czas zimowego lenistwa i odpoczynku od szkolnych obowiązków. Dla policjantów jest to jednak okres charakteryzujący się wzmożonym ruchem pojazdów, a w szczególności autobusów przewożących dzieci i młodzież - czytamy na stronie internetowej policji. 

Mundurowi będą sprawdzać autokary i ich kierowców na prośbę rodziców. - Dlatego też, prosimy organizatorów wypoczynku dla dzieci i młodzieży, opiekunów, bądź rodziców, o odpowiednio wcześniejsze informowanie (z co najmniej 2-3 dniowym wyprzedzeniem) o przewidywanym wyjeździe. Wcześniejsza informacja dotycząca kontroli autokarów pozwoli na odpowiednie zaplanowanie służby dla policjantów, co z pewnością usprawni przeprowadzenie czynności - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Marek07.02.2013 18:58

Zgadzam się z tb Tobiasz , ale co zrobisz to jest Polska tego nie ogarniesz..

Tobiasz06.02.2013 22:29

Powinni wszystkie sprawdzać od siebie a nie na żadanie!!!!!