Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
6 lutego 2013

Nauczą, jak rozliczyć się z fiskusem przez internet

11 i 15 lutego w jastrzębskim Urzędzie Skarbowym odbędzie się spotkanie szkoleniowe, którego tematyką będzie przesyłanie deklaracji podatkowych drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu e-Deklaracje.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 11 lutego, o godz. 16.00 i w piątek, 15 lutego, o godz. 10.00. w Sali Obsługi Podatnika, parter w budynku nr 1.

- Jednocześnie Naczelnik Urzędu Skarbowego w Jastrzębiu-Zdroju gorąco zachęca do składania zeznań rocznych za pośrednictwem internetu. Interaktywny program, za pomocą którego będzie można wypełnić i wysłać zeznania roczne, należy pobrać ze strony www.e-deklaracje.gov.pl. Na stronie tej umieszczono również szczegółową instrukcję jak to zrobić - czytamy w informacji Urzędu Skarbowego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wywalczyli podwyżki o 300 zł Wywalczyli podwyżki o 300 zł

300 tys. zł na jastrzębską pediatrię 300 tys. zł na jastrzębską pediatrię

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
upierzonywaz11.03.2013 13:17

http://e-prawnik.pl/wiadomosci/informacje/pit-2011-jak-rozliczyc-sie-przez-internet.html  Dobry artykuł na temat rozliczeń podatkowych