Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
6 lutego 2013

Nauczą, jak rozliczyć się z fiskusem przez internet

11 i 15 lutego w jastrzębskim Urzędzie Skarbowym odbędzie się spotkanie szkoleniowe, którego tematyką będzie przesyłanie deklaracji podatkowych drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu e-Deklaracje.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 11 lutego, o godz. 16.00 i w piątek, 15 lutego, o godz. 10.00. w Sali Obsługi Podatnika, parter w budynku nr 1.

- Jednocześnie Naczelnik Urzędu Skarbowego w Jastrzębiu-Zdroju gorąco zachęca do składania zeznań rocznych za pośrednictwem internetu. Interaktywny program, za pomocą którego będzie można wypełnić i wysłać zeznania roczne, należy pobrać ze strony www.e-deklaracje.gov.pl. Na stronie tej umieszczono również szczegółową instrukcję jak to zrobić - czytamy w informacji Urzędu Skarbowego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Będą kontrole  w jastrzębskich firmach Uwaga! Będą kontrole w jastrzębskich firmach

Na operację będzie można zapisać się przez Internet Na operację będzie można zapisać się przez Internet

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
upierzonywaz11.03.2013 13:17

http://e-prawnik.pl/wiadomosci/informacje/pit-2011-jak-rozliczyc-sie-przez-internet.html  Dobry artykuł na temat rozliczeń podatkowych