Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
6 lutego 2013

Kilka interwencji straży pożarnej jednego dnia

W poniedziałek 4 lutego jastrzębscy strażacy musieli kilkakrotnie interweniować na terenie naszego miasta.

Na ulicy Przemysłowej doszło do wycieku oleju. Jastrzębska straż pożarna zmyła i zneutralizowała olej z jezdni.

Strażacy pomagali też przy wypadku samochodowym. Dwa zastępy straży pożarnej brało udział w usuwania skutków kolizji przy ul. Śląskiej. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe.

W godzinach wieczornych policja wraz z pomocą strażaków dokonała otwarcia mieszkania. - Po wejściu do mieszkania okazało się, że przebywa w nim 78-letnia kobieta, z którą nie można było nawiązać kontaktu. Natychmiast zespół ratownictwa medycznego udzielił chorej pomocy - informują strażacy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
bartus5228.05.2013 17:26

dzieje się, fakt, mało. spójrz jednak zobacz ile mają wyjazdów do garnków. na 4 zastępy. kest to koszt ok. 5000 zł za wyjazd

Gość06.02.2013 16:53

Mnie ciekawi ile kasy idzie na straż pożarną bo jak tak patrze to mało rzeczy sie w mieście dzieje żeby musieli gdzieś jeździć, coś gasić czy cos innego...