Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
6 lutego 2013

Kilka interwencji straży pożarnej jednego dnia

W poniedziałek 4 lutego jastrzębscy strażacy musieli kilkakrotnie interweniować na terenie naszego miasta.

Na ulicy Przemysłowej doszło do wycieku oleju. Jastrzębska straż pożarna zmyła i zneutralizowała olej z jezdni.

Strażacy pomagali też przy wypadku samochodowym. Dwa zastępy straży pożarnej brało udział w usuwania skutków kolizji przy ul. Śląskiej. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe.

W godzinach wieczornych policja wraz z pomocą strażaków dokonała otwarcia mieszkania. - Po wejściu do mieszkania okazało się, że przebywa w nim 78-letnia kobieta, z którą nie można było nawiązać kontaktu. Natychmiast zespół ratownictwa medycznego udzielił chorej pomocy - informują strażacy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
bartus5228.05.2013 17:26

dzieje się, fakt, mało. spójrz jednak zobacz ile mają wyjazdów do garnków. na 4 zastępy. kest to koszt ok. 5000 zł za wyjazd

Gość06.02.2013 16:53

Mnie ciekawi ile kasy idzie na straż pożarną bo jak tak patrze to mało rzeczy sie w mieście dzieje żeby musieli gdzieś jeździć, coś gasić czy cos innego...