Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
6 lutego 2013

Osiedle Morcinka organizuje kulig do Isebnej

Zarząd Osiedla Morcinka w czasie ferii planuje zorganizować kulig dla mieszkańców naszego miasta do Istebnej-Kubalonki. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność złoszeń.

Wyjazd planowany jest 16 lutego o godz. 8:45 z ulicy Katowickiej. W planie jest przejazd saniami do schroniska, gorący posiłek oraz pieczenie kiełbasek. Będzie też czas wolny. Powrót planowany jest na godzinę 17:00.

Koszt wyjazdu to 50 złotych. W tej cenie każdy uczestnik ma zapewniony przejazd, ubezpieczenie, przejazd saniami oraz gorący posiłek.

Zapisywać się można w siedzibie Zarządu Osiedlu Morcinka lub pod numerem 516 136 257. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Trampoliny, nurkowanie, aerobic, fitness, czyli ferie na Lagunie Trampoliny, nurkowanie, aerobic, fitness, czyli ferie na Lagunie

Mieszkańcy mogą wybrać się na narty do Istebnej. Zapisy jeszcze dzisiaj Mieszkańcy mogą wybrać się na narty do Istebnej. Zapisy jeszcze dzisiaj

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!