Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 27°22°
6 lutego 2013

Osiedle Morcinka organizuje kulig do Isebnej

Zarząd Osiedla Morcinka w czasie ferii planuje zorganizować kulig dla mieszkańców naszego miasta do Istebnej-Kubalonki. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność złoszeń.

Wyjazd planowany jest 16 lutego o godz. 8:45 z ulicy Katowickiej. W planie jest przejazd saniami do schroniska, gorący posiłek oraz pieczenie kiełbasek. Będzie też czas wolny. Powrót planowany jest na godzinę 17:00.

Koszt wyjazdu to 50 złotych. W tej cenie każdy uczestnik ma zapewniony przejazd, ubezpieczenie, przejazd saniami oraz gorący posiłek.

Zapisywać się można w siedzibie Zarządu Osiedlu Morcinka lub pod numerem 516 136 257. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ferie w szkole mogą być ciekawe Ferie w szkole mogą być ciekawe

Osiedle Morcinka wybrało przewodniczącego Osiedle Morcinka wybrało przewodniczącego

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!