Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
7 lutego 2013

Jastrzębianie wpadli podczas transakcji narkotykowej

Jastrzębianie wpadli podczas transakcji narkotykowej
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Dwójka jastrzębian wpadła w środę na gorącym uczynku podczas transakcji kupna i sprzedaży marihuany. Jednemu z nich grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce 6 lutego w godzinach rannych na Osiedlu Gwarków. Osiemnastoletni jastrzębianin sprzedawał swojemu rówieśnikowi marihuanę.

- Z zabezpieczonej marihuany można przygotować blisko 30 działek dilerskich. Młodzi mężczyźni dzisiaj usłyszeli zarzuty. Jeden z nich odpowie za posiadanie, drugi za odpłatne udzielanie środków odurzających - informuje Komenda Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Kupującemu grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a dilerowi za handel środkami odurzającymi 10 lat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (26)
Gość21.02.2013 19:50

a po co ich utrzymywać, od razu na krzeslo. Puknijcie sie w czoło z tym prawem, nie widzicie że większość ludzi jest za legalizacją i wiele %ludzi w polsce pali, zamknijcie ich wszystkich cwaniaki ;))

GandziąNabitaGłowa13.02.2013 21:23

Ci co patrza na to z boku, spoza tego klimatu udzielają sie najwiecej. Moim zdaniem kto pali niech sobie pali, a lamusy dupa cicho!!:D Każdy wie OCB! pozdro z WLKP

hawk10.02.2013 9:47

Policja niech sie zajmie złodziejami i bandytami a nie dilerką

Gość10.02.2013 8:36

A piwniczka u Rudego nadal działa.

Kristoff09.02.2013 6:40

zalegalizujcie to wkoncu a nie wrzucacie za kraty małolatów..... ja p******

eik08.02.2013 16:25

Marku, albo głosować na tych, którzy to prawo mogą zmienić.... Chociaż nasze prawo daje pewną furtkę... Podobno we Wrocławiu nad pewnym rozwiązaniem myślano....

Marek08.02.2013 10:33

Ludzie tak zwane zioło w Polskim prawie jest nielegalne zrozumcie to !! Posiadanie to takie samo przestępstwo jak kradzież. Takie jest prawo !!! Jeśli wam się nie podoba to proszę kandydować i tworzyć nowe prawo :)

Pokaż wszystkie opinie (26)