Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
 0°-1°
11 lutego 2013

Łaziska Rybnickie pokonały Zryw Bzie 5:3

9 lutego na boisku przy ul. Kościelnej zawodnicy Zrywu Bzie zmierzyli się z  Polonią Łaziska Rybnickie. Goście mieli więcej szczęścia i pokonali gospodarzy 5:3.

Pierwszą bramkę strzelił Szymański, będący na testach w Zrywie Bzie. Chwilę później kolejnego gola dołożył Granica. Gospodarze do pierwszej połowy prowadzili 2:0.

Druga część spotkania należała jednak do gości, którzy szybko nadrobili stratę. Wyrównującą bramkę dla jastrzębien, na 3:3 udało się strzelić Patrykowi Janeckiemu. Jednak w końcówce to piłkarze Polonii byli górą i strzelili jeszcze dwie bramki.

GKS wygrywa z Podbeskidziem. Gol w ostatnich minutach! GKS wygrywa z Podbeskidziem. Gol w ostatnich minutach!