Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
11 lutego 2013

Udany występ "Wiolinek" w czeskim Hawirzowie

Soliści z Zespołu Wokalnego "Wiolinki" działającego przy Szkole Podstawowej nr 12 wystąpili w konkursie wokalnym w czeskim Hawirzowie.

Ania Janulek, Julia Noszczyk, Wiktoria Bakalarczyk, Piotr Wdowczyk, Wiktoria Nowomiejska, Monika Wójcik i Dominika Kozak 6 lutego wzięły udział w konkursie piosenki "Talent 2013".

Do pierwszego etapu konkursu przystąpiło 113 zawodników, podzielonych na 4 grupy wiekowe: od 6 do 9 lat, od 10 do 12 lat, od 13 do 15 lat i 16 i więcej lat. Wykonawcy śpiewali swoje piosenki a capella i bez mikrofonu.

Solistom z Jastrzębia poszło bardzo dobrze. Aż 5 osób znalazło się w gronie 49 szczęśliwców. Kolejny etap odbędzie się 21 lutego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Międzynarodowy sukces uczennicy ZSH Międzynarodowy sukces uczennicy ZSH

Uczennica SP 18 najlepsza w konkursie ortograficznym Uczennica SP 18 najlepsza w konkursie ortograficznym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!