Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
11 lutego 2013

Udany występ "Wiolinek" w czeskim Hawirzowie

Soliści z Zespołu Wokalnego "Wiolinki" działającego przy Szkole Podstawowej nr 12 wystąpili w konkursie wokalnym w czeskim Hawirzowie.

Ania Janulek, Julia Noszczyk, Wiktoria Bakalarczyk, Piotr Wdowczyk, Wiktoria Nowomiejska, Monika Wójcik i Dominika Kozak 6 lutego wzięły udział w konkursie piosenki "Talent 2013".

Do pierwszego etapu konkursu przystąpiło 113 zawodników, podzielonych na 4 grupy wiekowe: od 6 do 9 lat, od 10 do 12 lat, od 13 do 15 lat i 16 i więcej lat. Wykonawcy śpiewali swoje piosenki a capella i bez mikrofonu.

Solistom z Jastrzębia poszło bardzo dobrze. Aż 5 osób znalazło się w gronie 49 szczęśliwców. Kolejny etap odbędzie się 21 lutego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Wiolinki" śpiewały patriotycznie "Wiolinki" śpiewały patriotycznie

Anna Hetman "Menadżerem Innowacji 2017" Anna Hetman "Menadżerem Innowacji 2017"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!