Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
11 lutego 2013

6. Slalom Rodzinny o Puchar Prezydenta za nami

6. Slalom Rodzinny o Puchar Prezydenta za namiZobacz więcej zdjęć
fot. UM Jastrzębie

Po raz szósty odbył się Slalom Rodzinny o Puchar Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój. Zawody miały miejsce w Istebnej 10 lutego na wyciagu narciarskim "Złoty groń".

Tegoroczny slalom organizowany był także pod hasłem 50-lecia miasta. Slalom, organizowany tylko dla mieszkańców Jastrzębia-Zdroju, podzielony został na kilka kategorii: przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjaliści, uczniowie szkół ponadpodstawowych i dorośli.

- Oprócz zdobywania jak najlepszych wyników na stoku, liczyła się także świetna zabawa - czytamy na stronie Urzędu Miasta.

Nagrody zwycięzcom wręczył prezydent miasta Marian Janecki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miejski wypad na narty. Zapisy trwają Miejski wypad na narty. Zapisy trwają

Dobra postawa Pomarańczowych w Pucharze Polski Dobra postawa Pomarańczowych w Pucharze Polski

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
TOFFI12.02.2013 16:53

Byłem w Istebnej w Niedzielę. Uważam, że to bardzo fajna, rodzinna impreza. Szacun dla Prezydenta, że się w końcu pokazał ;) Bo przeważnie nagrody wręczał jego doradca. Ludzie, na co Wy narzekacie?? Wam by nawet nie pasowało, jakby impreza była za dopłatą! Wasze życie często ogranicza się do terytorium między lodówką,telewizorem,kiblem i komputerem! Więcej optymizmu, radości i życia!!! Nie masz pomysłu na swoje życie? Nie zatruwaj go innym !

Pani Wielmożna12.02.2013 16:48

"impreza stopniowo staje się wyjazdem dla mieszkańców a nie tylko dla pracowników UM. To cieszy."
Po prostu nie było zbyt wielu chętnych urzędników do wzięcia udziału i dlatego dodano także nieco pospolitych mieszkańców, pozdrawiam i cieszę się, ze się podobało.

Marzena12.02.2013 14:55

Ja Jestem zadowolona, startowałam z dziećmi zajęłam drugie miejsce, było super, fajna organizacja, miejsce dobre, nagrody fajne, naprawdę dobra zabawa.
Nie rozumiem osób które piszą o niezadowoleniu. Trochę optymizmu i pozytywnego myślenia życzę.

Ania12.02.2013 14:50

Witam.
Absolutnie sie nie zgadzam z panem który marudzi, ludzie za symboliczne pieniądze 20zł przejazd ubez., nagrody, zjazdy, jedzenie - cokolwiek się zrobi- zawsze będzie taka osoba niezadowolona-mi się podobało, jeżdze całą rodziną.

zadowolony11.02.2013 22:45

Witam Państwa, byłem na tej imprezie w tym roku i w poprzednich latach również. Z zadowoleniem obserwuję progres. Impreza stopniowo staje się wyjazdem dla mieszkańców a nie tylko dla pracowników UM. To cieszy. Gratuluję i dziękuję!!!
Za przykładem Państwa ukrywam się pod nieidentyfikowalnym nickiem. Więcej odwagi i dobrego obyczaju krytykujący uczestnicy.

Ewa11.02.2013 22:19

Byliśmy całą rodziną, spędziliśmy fajna niedzielę. W ubiegłych latach w ogóle się nie załapaliśmy, bo nawet nie było informacji.

pracownik działu org. im11.02.2013 22:08

Szanowny Panie
ze smutkiem przeczytałam Pana komentarz. Nie mogę się zgodzić ze wszystkimi zarzutami skierowanymi pod naszym adresem. Proszę zauważyć, że liczba startujących uczestników była duża (150 os.), niestety nie wszyscy zjawili się na czas w biurze zawodów, a także na stoku, to zapewne było jednym z powodów początkowego zamieszania na starcie. W ubiegłym roku zawody wraz z ceremonią wręczania trwały znacznie dłużej, co wywołało niezadowolenie. Postanowiliśmy zatem, że skrócimy ten czas. W regulaminie podaliśmy godz. ok.17.30 jako planowany powrót do Jastrzębia-Zdroju. Zapewne można zrobić lepiej, inaczej i wybrać inną lokalizację. Każda opinia jest dla nas ważna. Pozdrawiam

Pokaż wszystkie opinie (11)