Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
Queens Chicken
12 lutego 2013

PUP daje 20 000 złotych na założenie własnej firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju terminie od 18 lutego do 1 marca 2013 r. będzie prowadził nabór wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej oraz refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy.

W ramach aktywnego przeciwdziałania bezrobociu można otrzymać 20 tysięcy złotych na założenie własnej działalności gospodarczej lub doposażenie stanowiska pracy dla bezrobotnego.

Bezrobotnych zainteresowanych otrzymaniem dofinansowania PUP prosi o kontakt z doradcami zawodowymi przed złożeniem wniosku.

Regulamin i wnioski dostępne są na stronie PUP w zakładce „Do pobrania” oraz w siedzibie Urzędu - piętro I pok. 11 oraz stanowisko 7,8 lub II piętro.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dowiedz się jak można zdobyć aż 17 tys. na kocioł c.o. Dowiedz się jak można zdobyć aż 17 tys. na kocioł c.o.

Możecie dostać nawet 17,5 tys. zł na wymianę kotła Możecie dostać nawet 17,5 tys. zł na wymianę kotła

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
cabra19.02.2013 22:48

gowno prawda 2 kontrole po roku i na koniec ,kilka papierkow dostarczyc i po sprawie...ludzei chyba nie macie pojecia o czym piszecie

wiem co mówię13.02.2013 15:21

w życiu nie wezmę kasy na działalność od tego urzędu!!!

ble12.02.2013 12:15

brałem, ganiali i byli nieżyciowi, zwłaszcza stażystki, które chciały się koniecznie wykazać upierdliwością, "przedsiębiorco" z PUP.

przedsiebiorca12.02.2013 11:53

ble, brałeś dotacje że to wiesz? Ja brałem i polatałem może przez pierwszy miesiąc z papierkową robotą a potem miałem spokój. Nie wiem o czym ty mówisz.

ble12.02.2013 11:52

nie bierzcie, będziecie tam potem musieli latać dwa razy w tygodniu na każde wezwanie, bo oni dają, ale od razu zakładają, ze ten kto bierze to oszust i ciągle wysyłają wezwania o różne papiórki, faktury, potwierdzenia z innych urzędów itd. i trzeba kursować z papierkami zamiast zajmować się działalnością.