Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
12 lutego 2013

PUP daje 20 000 złotych na założenie własnej firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju terminie od 18 lutego do 1 marca 2013 r. będzie prowadził nabór wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej oraz refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy.

W ramach aktywnego przeciwdziałania bezrobociu można otrzymać 20 tysięcy złotych na założenie własnej działalności gospodarczej lub doposażenie stanowiska pracy dla bezrobotnego.

Bezrobotnych zainteresowanych otrzymaniem dofinansowania PUP prosi o kontakt z doradcami zawodowymi przed złożeniem wniosku.

Regulamin i wnioski dostępne są na stronie PUP w zakładce „Do pobrania” oraz w siedzibie Urzędu - piętro I pok. 11 oraz stanowisko 7,8 lub II piętro.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Powstanie Międzynarodowe Centrum Innowacji, Nauki i Biznesu? Powstanie Międzynarodowe Centrum Innowacji, Nauki i Biznesu?

Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym? Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
cabra19.02.2013 22:48

gowno prawda 2 kontrole po roku i na koniec ,kilka papierkow dostarczyc i po sprawie...ludzei chyba nie macie pojecia o czym piszecie

wiem co mówię13.02.2013 15:21

w życiu nie wezmę kasy na działalność od tego urzędu!!!

ble12.02.2013 12:15

brałem, ganiali i byli nieżyciowi, zwłaszcza stażystki, które chciały się koniecznie wykazać upierdliwością, "przedsiębiorco" z PUP.

przedsiebiorca12.02.2013 11:53

ble, brałeś dotacje że to wiesz? Ja brałem i polatałem może przez pierwszy miesiąc z papierkową robotą a potem miałem spokój. Nie wiem o czym ty mówisz.

ble12.02.2013 11:52

nie bierzcie, będziecie tam potem musieli latać dwa razy w tygodniu na każde wezwanie, bo oni dają, ale od razu zakładają, ze ten kto bierze to oszust i ciągle wysyłają wezwania o różne papiórki, faktury, potwierdzenia z innych urzędów itd. i trzeba kursować z papierkami zamiast zajmować się działalnością.