Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
12 lutego 2013

Handlówka zebrała najwięcej w czasie WOŚP

Handlówka zebrała najwięcej w czasie WOŚP
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Jastrzębski sztab Wielkiej Orkiestry Podał szczegółowe dane na temat wolontariuszy tegorocznej zbiorki. Najwięcej pieniędzy zebrali wolontariusze z Zespołu Szkół Handlowych - aż 11 092 złote!

 

- Orkiestra co roku może liczyć na wsparcie jastrzębskich szkół. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni. W tym roku największą skuteczność mieli wolontariusze z Handlówki, ale reszta szkół także włożyła dużo serca w akcję - mówi Marcin Faryna, szef sztabu WOŚP Jastrzębie.

Najlepsi wolontariusze w ramach podziękowań będą mogli spędzieć dzień w Jeździeckim Klubie Sportowym Equi Verso (główny organizator WOŚP w Jastrzębiu) w Boryni. Przygotowano dla nich m.in. przejażdżkę konno pod okiem instruktorów, wyprawę samochodami terenowymi i wspólne ognisko. 

Przypomnijmy, że w tym roku jastrzębianie zebrali 105 tysięcy złotych i tym samym ustanowili nowy rekord naszego miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kiedy nie ma już nadziei. Jest hospicjum Kiedy nie ma już nadziei. Jest hospicjum

Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
AnkaF14.02.2013 22:46

To juz chyba 2 rok z rzędu Handlowka jest najlepsza. BAAAAAAAAAAAAWOOOOOOOOOOO!!!

Pani E.14.02.2013 9:11

Zgadzam się w 100% z PanTofelkiem! Wszystkie akcje w Jastrzębiu są wypaczane, zajmują się nimi ludzie z jakąś chorą fantazją, totalni amatorzy, którym się wydaję, że są gwiazdami.

PanTofelek12.02.2013 14:22

Cały ten wyścig kto zbierze najwięcej jest moim zdaniem wypaczeniem ideii WOŚP. Apel do organizatorów jastrzębskiego finału!! Zakończcie ten wyścig to nie korporacja. Chyba sam fakt że ludzie poświęcają czas pracują na rzecz orkiestry jest najważniejszy, no i oczywiście to że owocem tego są środki finansowe które pomogą w zaopatrzeniu szpitali. Organizowanie wyścigu pt " która szkoła zbierze najwięcej" jest patologią. Gratuluje tym którzy zebrali tyle pieniędzy ale to nie był wyścig. Gratuluje też tym którzy być może cały dzień spędzili chodząc z puszka i zebrali 5 zł ale poświęcili swój czas, swoje siły, wiedząc że robią to dla kogoś, nie po to żeby następnie ogłoszono, że są najlepsi czy najgorsi. Dziwie się natomiast tym którzy podejmują najważniejsze decyzje i dają przyzwolenie na takie praktyki.

okej obej12.02.2013 13:43

Gdzie niby kelnerzy i kucharze znajdą robotę? E? w knajpie piwnej na okres próbny trzymiesięczny? I won? EEEEE....

okej obej12.02.2013 13:42

oficjale to jest to co zarejestrowane w PUP, ale wiele osób się nie rejestruje. A na czarno to inna kwestia Przedsiębiorcom opłaca się zatrudniać na czarno, ale ryzykują, pracownikom na czarno nie opłaca się pracować, nie mają składek emerytalnych, ubezpieczeń wypadkowych itd.

Gość12.02.2013 12:35

Co to znaczy "nieoficjalnie"? Ja sądze ze bezrobocie jest mniejsze niż podają. Z tego względu że duzo osób pracuje na czarno. Taka prawda.

okej obej12.02.2013 12:23

to fajnie, ale mogli jednak zachować dla siebie pieniadze - pokończą szkoły i co? No i na bezrobociu będą siedzieli bez prawa do zasiłku (bezrobocie nieoficjalne w PL to już prawie 20 %), a wtedy każdy grosz by się przydał.