Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
13 lutego 2013

Szachy: Jastrzębie liderem w Lidze Miast

  • Szachy: Jastrzębie liderem w Lidze Miast
  • Szachy: Jastrzębie liderem w Lidze Miast
  • Szachy: Jastrzębie liderem w Lidze Miast
Więcej zdjęć:
fot. Pionier Jastrzębie

W sobotę 9 lutego w Wodzisławiu Śląskim rozegrano IV rundę Szachowej Ligii Miast. Jastrzębie-Zdrój w klasyfikacji generalnej Ligii Miast plasuje się na pierwszym miejscu.

W turnieju brali udział uczestnicy z 16 miast (również z Czech), w tym zawodnicy klubu Pionier Jastrzębie.

W grupie A liczącej 24 najlepszych szachistów zwyciężył Kostka Vit z Dětmarovic, drugie miejsce zajął Patrik Melzer z Havirova, a trzecie miejsce debiutujący Kacper Bilczewski z Rydułtów.

W grupie B (40 zawodników) zwyciężył Ladislav Kopec z Ostravy, drugie miejsce zajął Vojtěcha Šrámka z Bohumina, a trzecie Tomasz Gałuszka z Jastrzębia-Zdroju. Zawodnicy pierwszych trzech miejsc zapewnili sobie awans do grupy A w następnym turnieju, który odbędzie się w Słowacji.

Nasze miasto w klasyfikacji generalnej znajduje się na pierwszy miejscu z 1139 punktami. Za nami jest Wodzisław Śląski (854 pkt.) oraz Orlova (632 pkt).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Andrzej Matusiak wiceprezesem związku szachowego Andrzej Matusiak wiceprezesem związku szachowego

Klub szachowy UKS Pionier wraca do II Ligi Klub szachowy UKS Pionier wraca do II Ligi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!