Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
13 lutego 2013

Miasto sprzeda 4 mieszkania przy ul. Pszczyńskiej

Miasto sprzeda 4 mieszkania przy ul. Pszczyńskiej
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Miasto chce sprzedać cztery mieszkania przy ulicy Pszczyńskiej 125, na przeciwko Powiatowego Urzędu Pracy i kościoła św. Katarzyny.

Decyzję w tej sprawie prezydent podją na początku lutego. Chodzi o sprzedaż 4 mieszkań, które stanowią własność miasta. Lokale mają 52, 53, 51 i 25 metrów oraz piwnice.

Cena największego lokalu to ponad 85 tys. złotych. Najtańszy kosztuje ponad 39 tys. złotych. Sprzedaż odbędzie się w drodze przetargu ustnego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mieszkania w Zdroju nabierają kształtów Mieszkania w Zdroju nabierają kształtów

Miasto porządkuje tereny inwestycyjne Miasto porządkuje tereny inwestycyjne

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
zły15.02.2013 12:57

do: a ortografia? To są zwykłe literówki. Ludzie mojego pokroju zrobią w najbliższym czasie taką polityczną rewoltę lokalną że Ci szczęka opadnie. Czas ludziom pokazać jak zwalczać nieudolną politykę. Ciekaw jestem na czym Ty się znasz. Myślę że bronisz tych "udolnych" inaczej :) pozdrawiam i życzę rozsądku!

ptaszyn15.02.2013 10:08

a ortografia? tylko jeden błąd a tyle zgryźliwości! Nie popełnia błędów ten który nic nie robi.Po części,,zły" ma rację bo faktycznie jest sporo mieszkań niezaludnionych i nie wiem jaki jest cel by ich nie zasiedlać.Pewnie jak zwykle kasa!

a ortografia?15.02.2013 8:48

zły - póki ludzie Twojego pokroju, którzy nawet nie potrafią pisać, będą się na ten temat wypowiadali to mam nadzieję, że zarząd miasta zostanie taki jaki jest. Jeśli nawet nie znasz ortografii to na pewno nie znasz się na polityce

zły13.02.2013 18:10

Przetarg?? Przetargi to lipa. Ciekawe? W mieście brak mieszkań dla ludzi, a jedne stoją długo puste. Jak widać lepiej sprzedać i trzymać puste. W tym mieście trzeba zmienić politykę. Na początek zmienić cały zarząd miasta!!!! Panie Prezydencie Janecki - może to już czas najwyrzszy ustąpić??? Amen :)

Gość13.02.2013 14:42

Jak wam tak bardzo zalezy to idzcie od urzedu sie spytać o przetarg

kris13.02.2013 14:40

Kiedy i gdzie przetarg?

zły13.02.2013 13:02

Kpina!!!! C B A do Urzędu!!! Ciekawe kto to kupi??? Już wiedzą kto. W zarządzie miasta są ludzie bez wartości i honoru. Czas ustąpić!!!!

Pokaż wszystkie opinie (8)