Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
14 lutego 2013

Złóż wniosek o organizację stażu w ramach EFS

Złóż wniosek o organizację stażu w ramach EFS

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju 18 lutego rozpocznie przyjmowanie wniosków o zorganizowanie stażu w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Jak informuje PUP, preferowane będą wnioski organizatorów, którzy nie korzystali z tego typu współpracy w bieżącym roku oraz deklarują zatrudnienie po zakończeniu stażu.

Do odbycia stażu, w pierwszej kolejności kierowane będą osoby bezrobotne niekorzystające dotychczas z tej formy aktywizacji zawodowej.

Wnioski będą przyjmowane w okresie od 18 lutego do 1 marca 2013 r. Szczegóły i regulami programu można znaleźc na stronie internetowej PUP.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wiele ścieżek kariery w Jastrzębiu Wiele ścieżek kariery w Jastrzębiu

Przeniosą Powiatowy Urząd Pracy. Bliżej centrum Przeniosą Powiatowy Urząd Pracy. Bliżej centrum

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!