Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
18 lutego 2013

Zryw Bzie rozgromił Błękitnych Pierściec 7:2

Zryw Bzie rozgromił Błękitnych Pierściec 7:2
fot. Maciej Gucik / jastrzebieonline.pl

Drużyna Zrywu Bzie wygrała sparingowy mecz z drużyną Błękitnych Pierściec 7:2. Najlepszym zawodnikiem meczu był Kamil Granica, który przebywa na testach w Bziu.

Zryw od początku zaczął atakować, co szybko przyniosło efekty. Pierwszą bramkę drużyna zdobyła z rzutu wolnego, a chwilę później drugą z akcji. Jeszcze przed przerwą błękitni strzelili gola kontaktowego i było 2:1, ale zawodnikom z Bzia udało się szybko zdobyć trzecią bramkę i na przerwę zawodnicy schodzili przy stanie 3:1 dla drużyny z Jastrzębia.

Po przerwie popis gry dał Kamil Granica, który do gola strzelonego w pierwszej połowie dołożył jeszcze trzy trafienia.W końcówce meczu do bramki trafił jeszcze Szymon Lazar.

- To był bardzo dobry mecz w wykonaniu Zrywu. Za tydzień przyjdzie się nam zmierzyć z liderem A klasy LKS Pruchna. Mamy nadzieję, że Zryw znów pokarze się z dobrej strony - czytamy na stronie internetowej klubu.

Zryw: Jaśkowiak – Janecki P, Karwot P, Sierota, Pudłowski – Koprjaniuk ( na testach), Pawełek, Cholewa, Trocha – Domagała, Granica ( na testach) – Niesłańczyk, Gaj ( na testach), Kłosek i Lazar

Błękitni: Niesyt - Gabzdyl, zawodnik testowany, Obracaj, M.Danel, Kuś - Skorupa, Wacławczyk, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Pieczonka, zawodnik testowany, Pieczonka - Szczotka, zawodnik testowany

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Jastrzębie przegrywa z Katowicami na Harcerskiej GKS Jastrzębie przegrywa z Katowicami na Harcerskiej

Derby na remis. GKS remisuje z Tychami Derby na remis. GKS remisuje z Tychami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość18.02.2013 15:27

klasa B -Skoczów

Alan18.02.2013 14:06

A ci Błękitni gdzie grają?W E klasie??