Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
19 lutego 2013

54-letni jastrzębianin zabił swojego brata

54-letni jastrzębianin zabił swojego brata
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W piątek 15 lutego w jednym z mieszkań przy ul. Krótkiej znaleziono ciało mężczyzny. Chwilę później policja zatrzymała jego brata, który przyznał się do zabójstwa.

Zdarzenie miało miejsce o 17:00 w jednym z mieszkań przy ulicy Krótkiej. 54-latek podczas libacji miał zadać kilka ciosów swojemu bratu.

- Sprawca, został zatrzymany przez policjantów bezpośrednio po zdarzeniu i przewieziony do izby zatrzymań. Podczas przesłuchania mężczyzna złożył obszerne wyjaśnienia, wcześniej przyznając się do zarzuconego mu czynu. W sumie zatrzymany usłyszał dwa zarzuty, zabójstwa oraz posiadania bez zezwolenia amunicji różnego kalibru, co ujawniono podczas czynności na miejscu zdarzenia - informuje policja.

Policjanci znaleźli ciało o 6 lat młodszego mężczyzny z ranami kłutymi w okolicach brzucha i klatki piersiowej.

Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Jastrzębianin może spędzić w więzieniu resztę swojego życia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Alan19.02.2013 15:16

Patologia i element społeczny to co się dziwić?

app19.02.2013 14:29

zabil to njiech siedzi