Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
19 lutego 2013

54-letni jastrzębianin zabił swojego brata

54-letni jastrzębianin zabił swojego brata
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W piątek 15 lutego w jednym z mieszkań przy ul. Krótkiej znaleziono ciało mężczyzny. Chwilę później policja zatrzymała jego brata, który przyznał się do zabójstwa.

Zdarzenie miało miejsce o 17:00 w jednym z mieszkań przy ulicy Krótkiej. 54-latek podczas libacji miał zadać kilka ciosów swojemu bratu.

- Sprawca, został zatrzymany przez policjantów bezpośrednio po zdarzeniu i przewieziony do izby zatrzymań. Podczas przesłuchania mężczyzna złożył obszerne wyjaśnienia, wcześniej przyznając się do zarzuconego mu czynu. W sumie zatrzymany usłyszał dwa zarzuty, zabójstwa oraz posiadania bez zezwolenia amunicji różnego kalibru, co ujawniono podczas czynności na miejscu zdarzenia - informuje policja.

Policjanci znaleźli ciało o 6 lat młodszego mężczyzny z ranami kłutymi w okolicach brzucha i klatki piersiowej.

Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Jastrzębianin może spędzić w więzieniu resztę swojego życia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Alan19.02.2013 15:16

Patologia i element społeczny to co się dziwić?

app19.02.2013 14:29

zabil to njiech siedzi