Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
19 lutego 2013

Podszywają się pod ARiMR. Również w Jastrzębiu

Podszywają się pod ARiMR. Również w Jastrzębiu

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ostrzega przed listami jakie wysyłają oszuści podszywając się pod ARiMR. Przypadki takie odnotowano również w Jastrzębiu.

Listy jakie docierają do rolników opatrzone są logiem bardzo podobnym do ARiMR. W treści autorzy zachęcają do wpłacenia sumy pieniędzy na konto bankowe, w celu otrzymania dopłat bezpośrednich.

Wodzisławskie Biuro Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Jastrzębiu-Zdroju odnotowało przypadki takich oszustw również w naszym mieście.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga na domokrążców! Oferują czujniki gazowe Uwaga na domokrążców! Oferują czujniki gazowe

Uwaga na oszustów i złodziei. Chodzą po mieszkaniach! Uwaga na oszustów i złodziei. Chodzą po mieszkaniach!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!