Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
19 lutego 2013

Podszywają się pod ARiMR. Również w Jastrzębiu

Podszywają się pod ARiMR. Również w Jastrzębiu

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ostrzega przed listami jakie wysyłają oszuści podszywając się pod ARiMR. Przypadki takie odnotowano również w Jastrzębiu.

Listy jakie docierają do rolników opatrzone są logiem bardzo podobnym do ARiMR. W treści autorzy zachęcają do wpłacenia sumy pieniędzy na konto bankowe, w celu otrzymania dopłat bezpośrednich.

Wodzisławskie Biuro Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Jastrzębiu-Zdroju odnotowało przypadki takich oszustw również w naszym mieście.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga na podejrzane smsy. To mogą być hackerzy Uwaga na podejrzane smsy. To mogą być hackerzy

Oszuści wyłudzili od staruszki 32 tys. zł Oszuści wyłudzili od staruszki 32 tys. zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!