Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
19 lutego 2013

Prelekcje na temat kolektorów słonecznych

Prelekcje na temat kolektorów słonecznych
fot. sxc.hu

27 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się spotkanie z mieszkańcami miasta, którzy zainteresowani są montażem kolektorów słonecznych oraz pozyskaniem na nie dofinansowania.

Prelekcję organizuje firma Eko Program. Spotkanie odbędzie się w środę 27 lutego o godz. 16:30. W jego trakcie jastrzębianie będą mogli się dowiedzieć m.in. o możliwości dofinansowania do systemów solarnych. Dofinansowanie będzie można otrzymać z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, w wysokości 45% a także dodatkowo 30% z Urzędu Miasta w Jastrzębiu-Zdroju (jednak nie więcej niż 3 tys. zł).

Więcej informacji będzie można uzyskać pod numerem telefonu 503 555 644 lub 33 307 01 01.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Prawie 900 tys. zł dla jastrzębskich szkół Prawie 900 tys. zł dla jastrzębskich szkół

Powstanie Międzynarodowe Centrum Innowacji, Nauki i Biznesu? Powstanie Międzynarodowe Centrum Innowacji, Nauki i Biznesu?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
?20.02.2013 13:36

Spokojnie, zaczna wyplacac odszkodowania za przekroczenie norm pylu w powietrzu i moze wtedy zacznie im sie to oplacic....

qwert19.02.2013 18:49

UWAGA, darmowa prelekcja.

Okres zwrotu solarów z dotacją to ok. 10 lat.

Okres żywotności solaru - 10 lat.

To się jeszcze w Polsce nie opłaca, a szkoda bo to prawdziwa ekologia.

ja19.02.2013 14:04

Najpierw niech wezmą siE za tych co palą wszystkim w piecach. Wielka mi ekologia jak wyjdziesz z domu i sie zaciągniesz to jak masz czarne kozy w nosie

?19.02.2013 12:30

A pozniej mecz sie czlowieku z oplacalnoscia solarow i plac co roku za serwis.... Ktos robi na tym interes....