Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
20 lutego 2013

Pożar wersalki na Wrocławskiej. Straty 15 tys.

Pożar wersalki na Wrocławskiej. Straty 15 tys.
fot. Przemysław Orzechowski

19 lutego w godzinach rannych doszło do pożaru w bloku przy ul. Wrocławskiej. Okazało się, że paliła się wersalka znajdująca się na klatce schodowej.

Wersalka znajdowała się na 6. piętrze. Na miejsce przyjechały cztery zastępy straży pożarnej. -  Na klatce panowało bardzo duże zadymienie i strażacy musieli używać sprzętu ochrony dróg oddechowych - informuje straż pożarna.

W wyniku pożaru uszkodzeniu uległa instalacja elektryczna oraz okno. Konieczne będzie też przemalowanie klatki. Straty oszacowano na 15 tysięcy złotych. Nie wyklucza się podpalenia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość20.02.2013 13:38

wyszła na klatkę zapalić...