Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
22 lutego 2013

Policja otrzymała certyfikat za udział w kampanii

Policja otrzymała certyfikat za udział w kampanii
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Komenda Policja w Jastrzębiu-Zdroju została uhonorowana certyfikatem za udział w kampanii "Pozory mylą, dowód nie". Jej celem było ograniczenie dostępu do alkoholu osobom niepełnoletnim.

Była to już IV edycja kampanii edukacyjnej. Jej głównym założeniem była dystrybucja materiałów edukacyjnych do punktów sprzedaży alkoholu i szkół. Położono również nacisk na rolę dorosłych.

- Policjanci jastrzębskiej komendy aktywnie zaangażowali się w działania zmierzające do ograniczenia dostępu do alkoholu osobom poniżej 18 roku życia. Podczas licznych prelekcji, które odbywały się w szkołach, funkcjonariusze przestrzegali młodzież przed negatywnymi skutkami zbyt wczesnego spożywania napoi alkoholowych - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość22.02.2013 12:06

To dlatego pod blokiem pełno pijanych małolatów.