Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
22 lutego 2013

Wpadł oszust podszywający się pod ARiMR

Wpadł oszust podszywający się pod ARiMR

Wpadł oszust podszywający się pod Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, który wysyłał do rolników listy z prośbą o wpłacanie pieniędzy na rzekome konto agencji.

29-letni mężczyzna został zatrzymany przez rzeszowską policję o jego losie zadecyduje sąd.

Oszust chciał wyłudzić pieniądze także od rolników z Jastrzębia. Listy jakie wysłał do rolników opatrzone były logiem bardzo podobnym do ARiMR. W treści autor zachęcał do wpłacenia sumy pieniędzy na konto bankowe, w celu otrzymania dopłat bezpośrednich. Do listów dołączony był przekaz pocztowy na wpłatę 246 złotych.

Wodzisławskie Biuro Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa odnotowało przypadki takich oszustw również w naszym mieście.

Biuro nadal prosi o ostrożność. Jeśli ktoś dostał pismo z agencji i podejrzewa, że jest fałszywe, powinien zgłosić to policji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nie chciała donieść na syna Nie chciała donieść na syna

Jastrzębski oszust w Żorach Jastrzębski oszust w Żorach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!