Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
23 lutego 2013

Judocy na zgrupowaniu kadry Śląska w Żywcu

  • Judocy na zgrupowaniu kadry Śląska w Żywcu
  • Judocy na zgrupowaniu kadry Śląska w Żywcu
Więcej zdjęć:
Zobacz więcej zdjęć
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W czasie ferii zimowych odbyło się zgrupowanie Kadry Śląska Judo w Żywcu. Osiemnastoosobowy skład klubu Koka Jastrzębie stawił się na obozie i trenował z judokami i judoczkami z całego Śląska.

Ogółem na zgrupowaniu ćwiczyło ponad 200 osób z całego Śląska, jak i innych klubów z poza województwa. Na treningi przyjechało również kilku zawodników z Czech i Cypru. Treningi odbywały się w trzech grupach o odpowiednim stopniu zaawansowania pod okiem 15 trenerów.

W ramach zgrupowania odbył się trening techniczny pod okiem brązowego medalisty Igrzysk Olimpijskich z Montrealu Mariana Tałaja. Głównymi założeniami zimowego obozu były walki sparingowe, wzmocnienie wytrzymałości oraz poprawa techniki.

W tym samym czasie Aleksandra Langiewicz z "Koki" została powołana na zgrupowanie Kadry Narodowej Juniorek w Cetniewie. 

Zgrupowania przeprowadzone w okresie ferii zimowych odbywają się już od wielu i cieszą się dużo popularnością. Dla zawodników jest to możliwość rywalizacji oraz wspólnego przygotowania do tegorocznych zawodów mistrzowskich w każdej kategorii wiekowej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces  zawodniczek Judo Koka we Włoszech Sukces zawodniczek Judo Koka we Włoszech

6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok 6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość23.02.2013 16:50

żywiec....stare czasy tylko trener Radlak ciągle z młodzieńczym wyglądam i tym samym zapałem trenuje kolejnych adeptów tej sztuki walki której i ja jestem jej skromnym fanem