Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
26 lutego 2013

Wybuch samochodu na ul. Marusarzówny

  • Wybuch samochodu na ul. Marusarzówny
  • Wybuch samochodu na ul. Marusarzówny
  • Wybuch samochodu na ul. Marusarzówny
  • Wybuch samochodu na ul. Marusarzówny
Więcej zdjęć:
fot. PSP Jastrzębie-Zdrój

Dziś rano na ulicy Maruszarzówny doszło do wybuchu samochodu osobowego, który stał na parkingu. W środku była jedna osoba - została przewieziona do szpitala.

Około godziny 8:30 w samochodzie Mitsubishi Outlander doszło do wybuchu. Najprawdopodobniej były to dwie butle z propan butan (duże, jedenastokilowe butle) z których ulatniał się gaz. Nie wiadomo, czy w chwili wybuchu butle znajdowały się w pojeździe czy były poza nim.

W środku znajdował się 45-letni kierowca, który został przewieziony do szpitala. Mężczyzna ma widoczne oparzenia, ale nie odniósł poważniejszych obrażeń. Cały czas był przytomny. Żadna inna osoba nie została ranna. Uszkodzeniu uległy także cztery samochody znajdujące się w pobliżu. W wyniku wybuchu zostały wybite także szyby co najmniej dwóch pobliskich mieszkań. Siła wybuchu była tak duża, że przednia szyba samochodu wyleciała w powietrze i wylądowała na dachu pobliskiej szkoły.

Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej oraz jeden wóz operacyjny. Ekipy, które przyjechały na miejsce zabezpieczyły teren. Szczegóły zdarzenia ustala policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze" "Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze"

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Gość28.02.2013 13:33

i po co ci to wiedziec kto to byl?!PO CO piszecie kto to!!!!!MOHERY CHORY KRAJ CHORE PRAWO JESZCZE BARDZIEJ CHORE LUDZISKA ZAL MI WAS!!!!

Król kiełbasy28.02.2013 10:00

Mieszka na szóstce w tym bloku przy kościele, "biznesmen" branży mięsnej, trzyma w domu wielkiego psa Labradora.

FAYA27.02.2013 22:53

Zna ktoś tego szaleńca, z jakiego był osiedla? Ponoć jest w psychiatryku w Rybniku - jeszcze tego brakuje, by zrobili z niego niepoczytalnego i uniewinnili, a za tydzień znów kogoś zabije... takie prawo w Polsce.

jo27.02.2013 10:13

Wybuch rozwalił szyby w oknach, z auta została miazga, a kierowca żyje..........No to teraz ruska mafia będzie jeździć Outlanderami.

Gość27.02.2013 6:03

według doniesień przy poszkodowanym znaleziono wiatrówkę.

meneger26.02.2013 23:11

lepeij, że nikt nie pomógł, bo swe dobre serce mógłby przypłacić życiem. Pozatem - trzabyło wyjść z wozu, a nie trąbić. Teraz będzie trzeba żyć dalej z tą świadomością, co się nabroiło (narażenie innych na krzywde, także dzieci).

pigt26.02.2013 23:07

no to narobił - drogie auto zniszczone, afera na mieście, narażenie postronnych na niebezpieczeństwo, a on sam niedobity. Szkoda gadać...

Pokaż wszystkie opinie (15)